Petak, 20 Lipanj 2014 09:45

Dobili novi prostor od grada Požege

Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

UDRUGA RAČUNOVOĐA I FINANCIJSKIH DJELATNIKA POŽEGA  -

POŽEGA – Požeška Udruga računovođa i financijskih djelatnika, dobila je od grada Požege nove prostorije na korištenje na Trgu sv. Trojstva 1, odmah u zgradi kraj gradske kuće.
IMG 0756- Naša udruga je jedna od najstarijih udruga na području Požeštine, osnovana je 1958. godine i od tada je aktivna i radi na okupljanju računovodstvenih i financijskih djelatnika. Dugo nismo imali svoj prostor, nego smo ga koristili u raznim tvrtkama iz kojih su dolazili naši članovi, a sada mislim da smo konačno riješili svoj problem. Prostorije su nam potrebne zbog naših radionica i predavanja koja organiziramo za naše članove, koja su sve učestalija kako su učestale promjene zakonskih regulativa u financijskom sektoru, česte izmjene poreznog sustava i obračuna te računovodstvenih standarda. Mi se trudimo za naše članove postati posrednik između zakonodavaca i njih koji te propise trebaju provoditi u svakodnevnom radu – istakao je predsjednik udruge mr. sc. Ivan Čolak, koji se zahvalio na razumijevanju gradu Požegi i gradonačelniku Vedranu Neferoviće, te posebno dogradonačelniku Marijanu Pilonu koji je otvorio novo uređeni prostor. Kako je dogradonačelnik Pilon i ekonomista po struci, učlanili su ga u svoju udrugu. Pohvalio je trud članova udruge koji su lijepo uredili i oplemenili prostor, te što će izaći u susret i ostalim gradskim udrugama te u velikoj konferencijskoj dvorani omogućiti održavanje sastanaka i njihovih aktivnosti.