Srijeda, 20 Studeni 2013 09:09

Vratili se sa 7 medalja

(3 glasova)

POŽEŠKI JUDO KAN USPJEŠAN NA TURNIRU U ZAGREBU -

ZAGREB - Na 13. Međunarodnom memorijalnom turniru „Zlatko Papac” koji je organizirao Judo klub Maksimir, održanom u subotu 11. studenoga u sportskoj dvorani XV. gimanzije, Jordanovac u Zagrebu požeški džudaši ostvarili su dobre rezultate.
Na turniru je sudjelovalo 300 džudaša iz 25 klubova i 5 zemalja, a uz domaće suce sudili su i sidci iz Srbije BiH i Mađarske.
Judo klub Judokan iz Požege je bio prisutan s 13 natjecatelja u dobnim skupinama od 7 do 15 godina vrativši se iz Zagreba sa 7 medalja.
Prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su Rafael Skeledžić i Marija Mahaček.
Druga mjesta osvojili su Luka Radić, Filip Mjertan i Marta Pamuklić dok su treća mjesta osvojili Leon Drašković i Monika Markanjević.
- Požeški džudaši sa svakog turnira vrate se s medaljama što je zapravo rezultat velikog zalaganja i svakodnevnih treninga, a ujedno najbolji način promocije požeškog sporta – istakao je predsjednik kluba Vjekoslav Radić.