Nedjelja, 18 Kolovoz 2024 10:48

Džudaši JK "Jigoro" nastupili na Međunarodnom Judo turniru "Mala Europa" u Prnjavoru i osvojili 7 medalja

(9 glasova)

PRNJAVOR / BiH - Judo klub Jigoro je nastupio na međunarodnom Judo turniru pod nazivom " Mala Europa" u Prnjavoru. Sveukupno se okupilo 15 zemalja i preko 400 natjecatelja.

IMG 3d408fe893abfa6d0cc93ba0fa52754c V
Nakon duže stanke i odmora Jigoro je nastupio s 5 natjecatelja i donio kući 7 medalja.

Lovro Marijanović je svim pobjedama u svojoj kategoriji osvojio Zlatnu medalju. Veronika Grbeš je osvojila Zlatnu medalju u svojoj uzrasnoj skupini i Brončanu u starijoj skupini.

Lucija Marijanović i Tena Hećimović su se okitile Srebrnim medaljama. Rea Kir je u svojoj uzrasnoj skupini osvojila Broncu  dok je u starijoj skupini osvojila Srebro.IMG d0627838ffff580fc0dca388333688ad V

- Nakon stanke od skoro 2 mjeseca,djeca su odradila 5 treninga i otišla na natjecanje. Ovi rezultati s tako malo treninga  na ovako jakom turniru pokazatelj su volje,znanja i želje mojih natjecatelja!
Sad se vraćamo svakodnevnim treninzima i očekujem sve bolje i bolje rezultate. Jako sam ponosna na svoju djecu kao i uvijek - istakla je trenerica i voditeljica ekipe na natjecanju Ivana Grbeš.