Nedjelja, 04 Veljača 2024 10:59

Judo klub "Jigoro" sa tri medalje otvorio ovogodišnju sezonu na turniru u Laktašima

(7 glasova)

LAKTAŠI - Judo klub "Jigoro" iz Kutjeva i Jakšića nastupio je ovog vikenda na Međunarodnom judo natjecanju Laktaši Open održanom u Laktašima, BiH. Na natjecanju je ukupno bilo preko 550  natjecatelja iz 7 zemalja. Jigoro je nastupio sa 6 natjecatelja te su osvojili fantastične 3 medalje!

IMG f47f29af66e144bcc4a321182c4095df VZlatnu medalju osvojio je Leo Ečimović, a srebrne medalje osvojile su Rea Kir i Lucija Marijanović!

Nastupili su još i Lovro Marijanović, Arthas Voštog te Tena Hećimović koji ovoga puta nažalost ostaju bez plasmana.

- S obzirom na kvalitetu natjecanja i da je ovo prvo natjecanje nakon stanke iz kluba su više nego zadovoljni današnjim odrađenim turnirom!

Tu se ne staje, ekipa iz Jakšića već se sprema za idući vikend i jednako kvalitetan turnir u Čakovcu - kaže trenerica i voditeljica djece na turniru Ivana Grbeš.IMG 17ee35da7590286a6a1bb8c2ca071861 V