Utorak, 16 Veljača 2016 11:08

Proglašeni najboljim natjecateljima na oba turnira

(7 glasova)

JUDO KLUB JUDO KAN POŽEGA NA MEĐUNARODNIM TURNIRIMA -

LAKTAŠI – BIH - U subotu 13.veljače požeški džudaši su sudjelovali na Međunarodnom turniru u Laktašima koji je organizirao Judo klub Laktaši u tamošnjoj sportskoj dvorani.

Na turniru sudjelovalo je 650 džudaša iz 33 kluba i 10 zemalja.
Za judo klub Judokan srebrnu medalju osvojila je Dea Pečur, brončanu medalju osvojio je Leo Drašković, dok su se zlatnim medaljama okitili Edi Bojčić i Klaudio Pipinić koji je ujedno proglašen i uručen mu pehar za najboljeg sportaša natjecanja.

TEMERIN – SRBIJA - Drugi dio ekipe također istog dana natjecao se u Temerinu u susjednoj Srbiji na međunarodnom turniru kojem su sudjelovali 800 sportaša iz 55 klubova i 12 zemalja. U izuzetno jakoj konkurenciji zlato za požeški klub odnijela je malena Angelica Legac koja je u konkurenciji svih natjecatelja primila pehar za najbolju natjecateljicu turnira. Za ostatak ekipe konkurencija je bila nešto jača te su uz malo peha 5. mjesta osvojili Niko Radić, Šimun Begović, Monika Pavličević i Mislav Mandić.