Utorak, 20 Listopad 2015 13:17

Vlado Deanović drugo mjesto

DRŽAVNO NATJECANJE GLUHIH I NAGLUHIH OSOBA U KUGLANJU -

POŽEGA - Požeški športski savez gluhih bio je domaćin Državnog natjecanja gluhih za 2015. godinu. Na Gradskoj kuglani natjecalo se 25-ero kuglača iz Rijeke, Nove Gradiške, Bjelovara, Varaždina, Zagreba, Karlovca, Splita, Pule, Slavonskog Broda i Požege.

Natjecanje je otvorio požeški gradonačelnik Vedran Neferović i poželio svima uspjeh i ugodan boravak u našem gradu.

Najbolji pojedinac na prvenstvu bio je Stipe Grlić iz Zagreba s 545 srušenih čunjeva, drugi je bio Vlado Deanović iz Požege s 539 srušenih čunjeva, a treće mjesto osvojio je Josip Puškadija iz Varaždina s 523 srušenih čunjeva.

Medalje i pehar najboljima uručili su Miroslav Gotovac, dopredsjednik Hrvatskog sportskog saveza gluhih i Stevo Filipović, tehnički direktor za kuglanje gluhih.

Kuglački klub Vallis aurea domaćin je državnog natjecanja nakon 12 godina. Posljednjih godina postizao je vrlo dobre rezultate, s osvojenih nekoliko drugih i trećih mjesta. Vlado Deanović sudjelovao je i na prvom Europskom prvenstvu gluhih u kuglanju 2014. u Celju, a sa Željkom Miličevićem osvojio je i zlatnu medalju.

Tekst/foto: Vanja Protić