Petak, 25 Rujan 2015 08:53

Karate do klub Požega nastavlja s natjecanjima

MEĐUNARODNI TURNIR KOSTAJNICA OPEN -

KOSTAJNICA - Požeški karataši, Karate do klub Požega nastavljaju natjecateljsku sezonu. Ovaj vikend su bili u Kostajnici na Međunarodnom karate turniru Kostajnica Open 2015. Na turniru se je okupilo 25 klubova iz KAARATE5 država sa 200 natjecatelja.

Karate do klub Požega zastupali su Luka Brus, Valentina Kristić, Josip Vinković i Damjan Blažević. Ovo je ujedno bilo prvo veće natjecanje Josipa Vinkovića, a tim više je njegovo treće mjesto u katama veliki uspjeh. Svi požeški natjecatelji u svojim kategorijama su osvojili treće mjesto u katama, u borbama je Damijan Blažević bio četvrti dok je medalju u borbama uspjela osvojiti jedina predstavnica kluba, Valentina Kristić, sa svojim trećim mjestom. U kategoriji dječaka kostajnički turnir je osvojio domaći natjecatelj Jovan Šarić.