Slavonija uzela tri boda, utakmica sa četiri crvena kartona

Požega - Stadion Slavonije. Gledatelja 200. Sudac: Ivan Sušac (Novi Mikanovci)

Strijelci: 1:0 - Golik (25 - 11 m), 2:0 - Jakešević (72)

SLAVONIJA – Vasić, Ja. Neruda, Pavelić, Golik, Darmopil, Jo.Neruda (60. Plešić), Matanović, Žafaranić, Novinc (56. Včelik), Jakešević (86. Žiška), Tomić.

KOPRIVNICA – Nemec, Tucaković, Brcković, Martinčić, Brzoja, Horvatinović (23. Kemenović), Maljak (46. Šimunić), Šestak, Međimorec, Ujlaki (79. Bukovac), Herent.

Žuti kartoni: Slavonija - Darmopil, Pavelić, Golik, Jo. Neruda, Novinc, Plešić
Koprivnica - Martinčić, Brzoja.

Crveni Karton: Slavonija - Darmopil, Plešić, Koprivnica -Nemec, Brzoja.

Pobjeda plavih u današnjoj utakmici 8. kola 3. HNL - istok. Utakmica veoma zanimljiva i tvrda jer kako je bilo za očekivati gosti iz Koprivnice nisu bili lak protivnik. Zahvaljujući Kristijanu Goliku koji u 25. minuti pogađa s bijele točke za 1:0, i Ivanu Jakeševiću u 72. minuti koji postavlja konačan rezultat plavi odnose pobjedu rezultatom 2:0 i uzimaju sva tri boda. Ova utakmica se pokazala vrlo važnom za Slavoniju jer pobjeda im je donijela skok na ljestvici i pomak sa dna. No ipak uz pobjedu Slavonije ostati će zapamćen glavni sudac Sušac koji je pokazao čak četiri crvena kartona, po dva na obje strane i još šest žutih kartona. Slavonija u sljedećem kolu gostuje kod Oriovca u potrazi za nova tri boda i priključenja vrhu tablice. Naš drugi predstavnik Slavija iz Pleternice sutra gostuje u Višnjevcu.