Srijeda, 03 Rujan 2014 10:30

Donijeli medalje iz Mađarske i Rumunjske

JUDO KLUB “JUDOKAN“ NA MEĐUNARODNIM TURNIRIMA  -

POŽEGA _ Proteklog vikenda članovi požeškog Džudo kluba „Judokan“ su sudjelovalo na međunarodnim turnirima održanim u Šiklošu u susjednoj Mađarskoj i Rumunjskoj Drobeti.
šiklošIz Mađarske naša 4.člana vratili su se s medaljama i to Marta Pamuklić brončana medalja, Dino Žečević brončana i Bruno Vuković se okitio s dva srebra u svojoj dobnoj skupini i u skupini dvije godine starijih borcima.
Na turniru su sudjelovalo 378 džudaša iz 51. kluba i sedam zemalja.

U rumunjskoj Drobeti na turniru na kojem je sudjelovalo oko 800 džudaša iz 12 zemalja iz 80 klubova najiskusnijim požeškim džudašima najviše muke zadali su rumunjski državni prvaci koji su ipak za mrvicu bolji.
- Tako su druga mjesta i srebrne medalje osvojili Luka Radić, Rafael Skeledžić i Bruno Milobara, treća mjesta i brončane medalje osvojili su Antonio Perić i Monika Markanjević koja je osvojila dva treća mjesta u svojoj i u starijoj kategoriji – istakao je predsjednik kluba Vjekoslav Radić.