Prijateljska rukometna utakmica

POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 200. Sudac Jurković (Požega).

POŽEGA: Ćosić, Vlašić, Jurković 4, Raguž 8, Farkaš, Balenović, Pešić, Tomičić 6, Bubalo, Grgurić 7, Gelenčir, Didić 1, Šimić 1, Mršić, Krtalić. Trener Dario Anić.

BJELOVAR: Grabovac, Javor, Rajić 7, Jukić, Vidaković 7, Janđel, Jurišić, Udžbinac, Ig. Gašparović 5, Iv. Gašparović, Fila 1, Golec, Tandara, Šimunović 5. Trener Željko Vidaković.

Rukometaši Požege počeli su odigravanjem pripremnih utakmica za prvenstvo u 2. HRL u kojem žele ostvariti rezultat s kojim bi mogli ući u prvu ligu. Momčad Požege je malo promijenila fizionomiju u odnosu na prošlu sezonu i ako je suditi po prvoj pripremnoj utakmici moglo bi to dobro izgledati. Dobra igra u prvih dvadesetak minuta utakmice pogotovo u obrani nije dozvolila gostima iz Bjelovara da više od tri puta zatresu mrežu Bubala, povratnika u redove Požege. Ipak do kraja susreta gosti stižu vodstvo Požege i na odmor odlaze s pogotkom prednosti (13:14). U drugom poluvremenu igrači Požege imaju opet dobar dio utakmice pod kontrolom i stvaraju prednost i do pet pogodaka prednosti (21:16). Gosti se nisu predavali pa su uspjeli stići prednost Požege i izjednačiti rezultat (23:23). Ipak u završnici utakmice Požega dolazi do zaslužene pobjede od 27:25.