VIRO VIROVITICA – POŽEGA    27:28  (15:19)

VIROVITICA – Dvorana Tehničke škole. Gledatelja 250. Suci: Cupek i Kožuhar (oba Garešnica).

VIRO VIROVITICA:  Šignjar 2, Crljenić 5, Čičak, Gregorić 2, Vašarević 2, Predragović, Perišić, Vrbančić, Rešetar, Poljak 5, Galetić, Berda 4, Mostovac 2, Paljar 5, Đud, Ferenčević. Trener Marko Crljenić.

POŽEGA: Čosić, Smojvir, Jurić, Jurković 5, Raguž 8, Balenović 5, Blagojević, Šimić 3, Nekić 2, Đurković, Krtalić, Rajić, Franjić, Didić 5, Koppi. Trener Dario Anić.

Odlična igra rukometaša Požege rezultirala je pobjedom u Virovitici i veliki pomak na prvenstvenoj tablici. U prvih dvadesetak minuta utakmice uglavnom je bila igra gol za gol, da bi u kratkom periodu igrači Požege napravili seriju od 4:0 kod rezultata 12:12 u 21. minuti do 12:16 u 24. minuti. Na odmor se otišlo rezultatom 15:19 u korist Požege. Gotovo cijelo drugo poluvrijeme je bilo u znaku Požežana i domaći rukometaši nisu uspjeli anulirati prednost Požege, koje je iznosilo od 2 do 5 pogodaka. Tek u samoj završnici utakmice dva pogotka domaćina je ublažilo poraz,  što u cijelom slučaju nije bitno za Požegu, jer su oba boda došla u Požegu. Kod Požege dobro je igrala cijela momčad, a istakli su se Raguž, Jurković i Didić.