Preokret Slavonije u drugom dijelu

(1 Glasaj)

3. HNL ISTOK – 30. KOLO -

BELIŠĆE – SLAVONIJA 1:2 (1:0)

BELIŠĆE - Gradski stadion. Vrijeme: sunčano i toplo. Teren: odličan. Gledatelja: 100. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica).

STRIJELCI: 1:0 - Ratković (23), 1:1 - Bekavac (49), 1:2 - Boban (59).

ŽUTI KARTONI: Pranjić, D.Grgić, M.Žaja (Belišće).

BELIŠĆE: Petrović, M. Žaja, Lacković (od 88. Drahotuski), Milić, Ratković, Karamarković, Marković, Pranjić, Vučemilović (od 83. K.Žaja), D.Grgić, Matoković (od 56. Stanković). Trener Stjepan Mađarić

SLAVONIJA: Vasić, Majstorović, Bekavac, Karačić, Boban, Včelik, Sokić, Jakešević (od 81. Pavelić), Soldo (od 31. Grbeš, od 89. Zrnčić), Podobnik, Božić. Trener Robert Špehar.

IGRAČ UTAKMICE: Marko Karačić (Slavonija).

Trener Stjepan Mađarić i njegovi igrači upisali su peti uzastopni poraz. Igrala se 23. minuta kada je Ratković dobio jednu okomitu loptu u prostor, izišao sam pred vratara Vasića i pogodio mrežu za 1:0. Gosti su u nastavku već u 49. minuti preko Bekavca izjednačili, a deset minuta kasnije i poveli. Imala je Slavonija slobodan udarac s 25 metara i dok su domaći pokušavali postaviti živi zid, Boban je pucao i pogodio mrežu za 1:2, što se pokazalo kasnije i za konačan rezultat.