Subota, 21 Rujan 2024 19:12

Na Međunarodnom judo turniru "Kup Slavonca" Judo klub "Jigoro" osvojio 13 medalja i pehar za 5. ekipu turnira

(3 glasova)

ČAGLIN - Judo klub "Jigoro" Kutjevo  je nastupio na Međunarodnom Judo turniru pod nazivom "Kup Slavonca" u Čaglinu. U Čaglinu se okupilo 300 natjecatelja iz 4 zemlje.

IMG 0d3b1014f7eaed23ba0695773a479add VDžudaši "Jigora" su osvojili sljedeće medalje:

ZLATNIM medaljama okitili su se Tena Hećimović, Veronika Grbeš, Roko Zdravković i Rea Kir!

SREBRNIM medaljama Veronika Grbeš, Rea Kir i Roko Zdravković u starijoj uzrasnoj skupini, Maksimilian Voštog, Lucija Marijanović i Žana Hruška!

BRONČANE medalje osvojili su Arthas Voštog, Leo Ečimović i Lucija Marijanović u starijem uzrastu!

Bez medalja su ovaj put ostali Lovro Marijanović i Mato Ivčetić. -  Ove silne medalje donijele su nam i pehar za 5. ekipno mjesto! Čestitam svojoj djeci na dobrim borbama i organizatoru Judo klub Slavonac na dobro odrađenom i organiziranom 1. Judu turniru! Hvala svim našim navijačima koji su nas bodrili i bili glasni s tribina. Jako lijepe borbe su iza nas, a u ponedjeljak već nastavljamo dalje još jače s treninzima - istakla je na kraju tererica Ivana Grbeš.