Nedjelja, 23 Lipanj 2019 07:31

Za Jigoro 9 medalja i ekipno 1. mjesto za djevojčice

(7 glasova)

JUDO KLUB JIGORO NA MEĐUNARODNOM JUDO TURNIRU U DOBOJU  -

DOBOJ / BiH - Na jakom Međunarodnom judo turniru održanom u Doboju, BIH, nastupio je Judo klub Jigoro Kutjevo-Čaglin. U velikoj konkurenciji od preko 500 natjecatelja iz 50 klubova iz 8 europskih država Jigoro je nastupio sa 18 natjecatelja i ostvario zapažen rezultat.
Zlatnu medalju osvojila je Lana Knaus koja je ujedno i proglašena najboljom natjecateljicom na turniru u svom uzrastu, srebrnu medalju osvojio je Marin Knaus, dok su brončanu medalju osvojili Ivona Bošnjak, Tena Trtanj, Melani Vukelić, Elizabeta Šimić, Matko Mijoković, Petar Marjanović te Matej Kukić.

- Naš klub uspio je osvojiti i ekipno prvo mjesto u konkurenciji djevojčica do 11 godina, što je za nas još jedan veliki uspjeh – istakao je trener Hrvoje Prevolšek, koji je zajedno s Robertom Garcom vodio ekipu na natjecanje.IMG 20190622 102013