POŽEGA - Udruga zavičajnih pisaca i slikara Požeško-slavonske županije „Matko Peić“ pridružit će se programu Požeškog kulturnog ljeta književnom večeri pod nazivom „Poezija u dvorištu“.
Program će se održati sutra, 26. lipnja, s početkom u 19 sati u dvorištu Kuće Kraljević.
Posjetitelji će imati priliku uživati u stihovima članova Udruge „Matko Peić“, kao i gostujućih pjesnika. U glazbenom dijelu programa nastupit će pjevači Udruge „Vila Velebita“ te pjevački Duo Amor.
Organizatori pozivaju sve ljubitelje poezije, književnosti i glazbe da im se pridruže te provedu ugodnu večer u jedinstvenom ambijentu dvorišta Kuće Kraljević, u sklopu ovogodišnjeg Požeškog kulturnog ljeta.