Utorak, 20 Siječanj 2026 08:53

56-godišnji vozač prilikom parkiranja udario u prethodno parkirani automobil a onda napustio mjesto nesreće - pronašli ga ubrzo

Ocijeni sadržaj
(1 Glasaj)

Protiv njega slijedi prekršajni nalog -

FOTO: Ilustracija

U ponedjeljak 19. siječnja 2026. u vremenu od 12 do 12.30 sati u Požegi u Njemačkoj ulici, na parkiralištu, 56-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom, skretao je ulijevo na obilježeni parkirališni prostor te udario prednjim desnim bočnim dijelom vozila u prednji desni bočni dio parkiranog osobnog automobila, a kojeg je prethodno parkirao 46-godišnjak.

Nakon udara 56-godišnjak je napustio mjesto događaja, a da nije ostavio svoje podatke niti podatke o vozilu kojim je upravljao te su ga naknadno pronašli policijski službenici.

Protiv njega slijedi prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.