Utorak, 08 Travanj 2025 09:27

Dogodile su se 4 prometne a u onoj u Kuzmici 18-godišnji vozač prošao kroz crveno na semaforu i udario u automobil 32-godišnjakinje

Ocijeni sadržaj
(7 glasova)

Protiv 18-godišnjeg vozača slijedi prekršajni nalog  -

FOTO: Ilustracija

U ponedjeljak 7. travnja 2025. oko 6.30 sati u mjestu Kuzmica na raskrižju državne ceste D-38 i županijske ceste ŽC-4116, 18-godišnji vozač koji je upravljao osobnim automobilom, dolaskom do raskrižja nije zaustavio vozilo iako je za njegov smjer kretanja bilo upaljeno crveno svjetlo te je prednjim dijelom vozila udario u lijevu bočnu stranu osobnog automobila koji je vozila 32-godišnjakinja.

Protiv vozača slijedi prekršajni nalog zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.

Tijekom protekla 24 sata na području Policijske uprave požeško-slavonske dogodile su se i tri prometne nesreće s materijalnom štetom u Požegi u ulicama Njemačka, Industrijska i Frankopanska.