Ponedjeljak, 15 Kolovoz 2016 11:23

Požega lakoćom protiv Dinama iz Rajsavca

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA -

POŽEGA – DINAMO (R) 6:2

POŽEGA – Igralište Centra za rekreaciju. Gledatelja 50. Sudac Mautner (Bankovci).

STRIJELCI: 1:0 – Golić (12), 1:1 – Mir. Blašković (25.-11m), 2:1 – Zelenika (35), 3:1 – Zelenika (49), 4:1 – Kaurić (62), 5:1 – Jušić (77), 6:1 – Golić (80), 6:2 – Triska (85).

POŽEGA: Herceg, Kaurić, Jogun, Pajić, Golić, Vidović, Zelenika, Kahanek, Solina, Lujić, Miholić, još su igrali Jušić, Marčetić, Petrović, Rudar. Trener Krunoslav Podoljak.

DINAMO: Pečur, Mil.Blašković, Triska, Mir. Blašković, Uldrijan, Oleg, Milko Blašković, Benić, Vukas, Madaj, Murar, još su igrali Benko i Čurčić. Trener nema.

Nogometaši Dinama iz Rajsavca članovi 2. ŽNL pružili su dobar otpor Požegi u prvom poluvremenu i na odmor se otišlo s pogotkom prednosti za domaćina. Požega je neslužbeno istakla kandidaturu za prvaka 1. ŽNL i osjetno je igrački pojačala svoje redove. U drugom poluvremenu duža klupa Požege došla je do izražaja, Rajsavac koji je prvo poluvrijeme odigrao na svježinu nije mogao više parirati domaćinu koji je postigao još 4 zgoditka. Gosti su uspjeli pred kraj utakmice postići još jedan pogodak, pa je utakmica u konačnici završila 6:2.

Tekst: A. Protić/J. Neferović Foto: arhivska fotografija