Srijeda, 23 Ožujak 2016 09:34

Coloremajl osvojio prvo mjesto

13. MALONOGOMETNI TURNIR GRADA POŽEGE -

POŽEGA – U Sportskoj dvorani Tomislav Pirc odigran je 13. Malonogometni turnir Grada Požege koji se u organizaciji Požeškog sportskog saveza i pod pokroviteljstvom Grada Požege održava od 2004. godine povodom obilježavanja Dana grada. Nastupilo je 12 malonogometnih ekipa sastavljenih od djelatnika gradskih ustanova i poduzeća (Tekija, Zvečevo, Vojarna, Magma, Plamen, Autoprometno poduzeće Požega, Kaznionica, Coloremajl, Policijska uprava Požeško - slavonska, Spin Valis, Hrvatska elektroprivreda, Tehnička škola). Prvi dio igrao se po skupinama, a nakon toga su se pobjednici skupina plasirali u polufinale. Prvo mjesto osvojili su igrači Coloremajla koji su u finalu nakon penala bili bolji od Policijske uprave Požeško - slavonske. Coloremajl je tako nakon dvije godine ponovno osvojio turnir dok igrači Policijske uprave nisu uspjeli obraniti naslov pobjednika turnira koji su osvojili prošle godine. Finalistima je pehare za 1. i 2. mjesto ispred pokrovitelja uručio požeški gradonačelnik Vedran Neferović. U utakmici za 3. mjesto igrači Tekije bili su bolji od Hrvatske elektroprivrede i pobijedili rezultatom 6:3.

Finale:
COLOREMAJL - POLICIJSKA UPRAVA POŽEŠKO - SLAVONSKA 2:2 (4:2 penali)

STRIJELCI : 0:1 Baketarić (3), 1:1 Crnčan (9), 2:1 Pavić (11), 2:2 Kolomaz (17).

COLOREMAJL – Marinko Brkić, Stjepan Vasić, Josip Bertović, Krešimir Mikulić, Vlatko Papac, Stjepan Crnčan, Goran Katić, Josip Pavić, Marijan Solić, Valentin Pranjić, Emanuel Penava, Valentin Babić, Ivan Nikolaš.

POLICIJSKA UPRAVA POŽEŠKO – SLAVONSKA – Karlo Janček, Franjo Kolomaz, Kristijan Maroši, Dražen Kovačević, Drago Čačić, Petar Baketarić, Igor Mihalj, Zoran Jušić, Dinko Šulc.

Tekst: J. Bešlić Foto: Alen Protić