Ponedjeljak, 14 Prosinac 2015 13:53

Osvojili četiri medalje i pehar za najboljeg borca turnira

KICKBOXING KLUB „BUSHIDO“ NA TURNIRU U ZAGREBU -

ZAGREB - Požeški Kickboxsači ovoga vikenda su nastupili u Zagrebu na veoma jakom završnom turniru u kickboxingu za 2015. g., gdje je nastupilo 550 natjecatelja iz 77 klubova i 8 država. Požeški kickboxsači su bili i više nego uspješni sa osvojenim jednim zlatom, dva srebra, jednom broncom i peharom za najboljeg seniorskog borca u Full Contactu, iako je većini ovo bilo prvo natjecanje. Filip Gretić u disciplini Kick light do - 63 kg, stariji kadet, osvojio je drugo mjesto i srebrenu medalju. U polufinalu je savladao svog protivnika rezultatom 3:0 da bi u finalu morali predati meč nakon što je primio jedan jaki udarac u glavu. Josip Jurić u disciplini Kick light - seniori do - 63 kg, imao je svoj prvi nastup. Izgubio je finalnu borbu od predstavnika Turske i tako osvojio drugo mjesto i srebrenu medalju. Tomislav Ivčetić nastupio je u disciplini K1 Stayl i osvojio brončanu medalju. Mladi kickboxsač Karlo Kapetanović nastupio je u disciplini Full Contact - seniori do -67 kg, također prvu puta, a u borbi je pokazao veliku srčanost, spremnost i želju za pobjedom. Polufinalni meč dobio jednoglasnom odlukom sudaca 3:0. Finalni meč pobijedio je odlukom sudaca 2:1 i osvojio zlatnu medalju. Zbog atraktivnih i čvrstih mečeva proglašen je za najboljeg seniorskog borca u Full Contactu.

- Ovi izuzetni rezultati dolaze kao priznanje klubu, njegovim borcima ali i trenerima na predanom i kontinuiranom radu sa svim dobnim uzrastima. Natjecatelji Kickboxing kluba "BuShido" poslije nadolazećih praznika kreću sa pripremama za Europski kup koji će se održati u Karlovcu sredinom mjeseca veljače – najavio je predsjednik i trener KBK "BuShido" Igor Krizmanić.

Tekst: Vladimir Protić Foto: Kickboxing klub Bushido