Nedjelja, 01 Studeni 2015 17:16

Zadnje kolo odlučuje o jesenskom prvaku

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA POŽEŠKO-SLAVONSKA - 10. kolo -

POŽEGA – U pretposljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva vodeće momčadi na tablici ostvarile su pobjede i prednost Sloge nad Tim osvježenjem je ostala na 1 bod. Sloga je u Gradcu osvojila tri boda u susretu sa Slavenom pobjedom od 4:0. Rezultat je uvjerljiv ali tek u posljednjih šest minuta susreta Sloga je osigurala bodove, jer su postignuta tri pogotka od koji su čak dva postigli igrači Slavena. U Kuzmici Tim osvježenje je ostvarilo pobjedu nad Kaptolom 2:0 i time ostaje za petama vodećoj Slogi i u posljednjem kolu jesenskog dijela prvenstva razriješiti će se dilema oko jesenskog prvaka. Sloga u Trenkovu dočekuje trećeplasiranu Croatiju iz Mihaljevaca dok Tim osvježenje ide u Kutjevo. U Mihaljevcima Croatia je osvojila tri boda protiv BSK Buka u posljednjim trenutcima utakmice. Očito da su posljednje minute utakmice dosta sretne za Croatiju jer su već u nekoliko navrata rezultat utakmice rješavali u posljednjim minutama. Požega nije uspjela osvojiti bodove u susretu s Dinamom iz Vidovaca. Gosti su već u 25. minuti imali vodstvo od 2:0, a Požega je u drugom poluvremenu uspjela tek smanjiti rezultat i s 2:1 za Dinamo završila je utakmica. Ovim porazom Požega bi na kraju ovog dijela prvenstva mogla ostati na posljednjem mjestu. U Pavlovcima u susretu između Mladosti i Jakšića mreže su mirovale i utakmica je završila bez pobjednika 0:0, a domaćin nije realizirao kazneni udarac. U Velikoj Papuk i Kutjevo su također odigrali neriješeno samo što je rezultat bio 1:1.

CROATIA – BSK BUK 1:0
MIHALJEVCI – Igralište Grabovac. Gledatelja 50. Sudac Zec (Trenkovo).
STRIJELAC: 1:0 – Solina (90).
CROATIA: Mitrović, S. Vasić (od 82. Kajan), Jurišić, Brkić, Akik, Jogun, Bradić (od 46. N. Vasić), Banović, Kahanek, Štetić, Solina. Trener Željko Mitrović.
BSK BUK: A. Leist, Fridrih (od 85. Dravec), T. Hel (od 72. Baketarić), Dal. Hel, K. Leist, Arežina, A. Hel, Jelić, Tvrdy, J. Bošnjak, Valentić. Trener Branko Leist.
CRVENI KARTON: Dal. Hel (70).

POŽEGA – DINAMO 1:2
POŽEGA – Igralište Centra za rekreaciju. Gledatelja 100. Sudac Jakovljević (Pleternica).
STRIJELCI: 0:1 – Novak (21), 0:2 – Kolomaz (25), 1:2 – Andrijević (57).
POŽEGA: Herceg, Vučetić (od 34. Drežnjak), Andrijević, M. Vidović, Parmaković, Lončar, Vrljić (od 84. Brkić), Petrović, K. Vidović (od 55. Jušić), Stojčević, Miler. Trener Davor Fuček.
DINAMO: Majetić, Šarić, Jaroš (od 65. Pernar), Mandić, Romštein, Novak (od 87. Musil), Mikić, Maras, Kolomaz (od 89. Aleksić), Ciglar, Božić. Trener Krešo Poleti.

MLADOST – JAKŠIĆ 0:0
PAVLOVCI – Igralište Pod bilim brigom. Gledatelja 50. Sudac Stojanović (Požega).
MLADOST: Barić, T. Vinković (od 85. Klanfar), Babić (od 35. D. Vinković), Stanić, Mišković, Franjić (od 78. Đak), Miškulin, Bojić, Lucović, Adžić (od 69. Malovec), Mendeš (od 73. Janjić). Trener nema.
JAKŠIĆ: Bošnjak, Troha, Suljić (od 82. Dorić), Bilić, Begović (od 65. Garić), M. Kovačević, Marijanović, Sračić, T. Filipović, D. Kovačević, Marić. Trener Dario Pažin.

TIM OSVJEŽENJE – KAPTOL 2:0
KUZMICA – Igralište Park. Gledatelja 100. Sudac S. Bošnjak (Požega).
STRIJELCI: 1:0 - Barišić (25), 2:0 - I. Papak (55).
TIM OSVJEŽENJE: Klasić, Andričić (od 83. Borevac), Brnčić, J. Banožić, M. Banožić, M. Papak (od 67. Sesar), T. Banožić, Barišić (od 65. Marić), I. Papak, Rotim (od 86. Šimunović), Novak (od 80. Šporčić). Trener Zdravko Novak.
KAPTOL: Romić, T. Pranjić, T. Petraš, I. Petraš (od 52. P. Pranjić), I. Kljajić, Mazanik (od 75. Hruška), V. Pranjić, Čakalić, A. Šilhan, Lončarević (od 69. Martinović), Soldo (od 69. Pavlović. Trener nema.

SLAVEN – SLOGA 0:4
GRADAC – Igralište Klasije. Gledatelja 50. Sudac Mamić (Požega).
STRIJELCI: 0:1 – Matanović (28), 0:2 – B. Čolak (84.a.g.), 0:3 – Tokić (88.a.g.), 0:4 – Zelenika (90).
SLAVEN: M. Jozić, Čuljak, Aračić (od 46. Mičević), A, Čolak, B. Čolak, Vračić, Brekalo (od 78. Marinac), Tokić, Nović, M. Blašković, Franjić (od 66. P. Jozić). Trener Ivan Bilić.
SLOGA: Buturac, Zelenika, Kaurić (od 70. Pilić), Hervaćanin, Jozić, Golić (od 89. Markanović), Matanović, Jogun (od 59. Šipura), Pandža, Hojsak (od 85. Mikulić), Antolović (od 89. Zaler). Trener Bernard Raguž.

PAPUK – KUTJEVO 1:1
VELIKA – Stadion Kamen Ingrad. Gledatelja 50. Sudac Adžijević (Lipik).
STRIJELCI: 0:1 – J. Kljajić (35), 1:1 – J. Zvekić (54.-11m).
PAPUK: Raguž, Šipura, Legac, Solić, J. Zvekić, Foro, Vidović (od 60. Bertolan), Jelić, Iličić (od 71. Kovačević), Zrilić, Jakobović. Trener Draženko Kljajić.
KUTJEVO: Romić, Jelušić (od 71. Ređo), Egner, V. Kljajić, Jukić, Marčinović, J. Budimir, Kačić, J. Kljajić, A. Budimir, Kordić. Trener Stipo Martinović.
CRVENI KARTON: Solić (79). Udaljen s terena trener Kutjeva S. Martinović (32).