POŽEGA – Dvorana Grabrik. Gledatelja 50. Suci: Pencinger i Pongračić (oba Slavonski Brod).

PLAMEN POŽEGA: M. Lovrić, P. Lovrić 18, Gerbec 4, Vojtulek 19, Lea Hrmić 5,
Soldo 5, Lana Hrmić 8, Šišak Abramović, Berger, Horvat 14, Mihelić 1. Trener Vladimir Englman.

MURSA: Pfeifer 6, Šola 3, M. Sorić 13, Šimunić 13, Mihić, Šarlija 2, Tataj, Devčić, Vuksanić, Matijević 10, H.Sorić 7, Strunje.

Košarkašice Plamen Požega nisu dozvolile nikakvo iznenađenje u ligi i u 11. kolu ostvarile  su desetu pobjedu u susretu protiv Murse iz Osijeka. Požežanke su pokazale veliku ozbiljnost i superiornost u obje četvrtine u prvom poluvremenu. Već u prvoj četvrtini su ostvarile prednost od 9 koševa, da bi do kraja poluvremena ta razlika bila povećana na čak 26 koševa, što je praktički bilo nedostižno za igračice Murse. Nakon odmora košarkašice Plamen Požega su u trećoj četvrtini povećale razliku za još tri koša, a tek u posljednjoj četvrtini igračice Murse su smanjile veliku razliku, pa je susret završio pobjedom igračica Plamen Požege rezultatom 74:54. U redovima domaćih košarkašica istakle su se Vojtulek, P. Lovrić i Horvat, dok se kod gošći niti jedna igračica nije nametnula za istaći.