Požeški rukometaši pokvarili izglede za prvaka

RUKOMET MUŠKI: 2. HRL - sjever – 17. kolo

RK SLATINA – RK POŽEGA  30:29 (17:12)
SLATINA – Dvorana SŠC Marka Marulića. Gledatelja 250. Suci Magić i Špiranec (oba Trnovac Bart.)
SLATINA: Petrović, Krpačić, Hodak, Filipović 4, Nemet, Greganić 10, Pavić 1, Bočkaj 6, M. Venus 5, I. Venus, Dragojević 2, Lisinski 2, H. Ašpan, Butorac, J. Ašpan. Trener Dražen Venus.
POŽEGA: Ćosić, Jurković, Raguž 3, Krtalić 1, Balenović 3, Blagojević, Nekić 8, Franjić, Grgurić 1, Rajić, Đuroković, Didić 5, Šimić 3, Galić 5. Trener Dario Anić.
Rukometaši Požege doživjeli su poraz u Slatini i smanjili su svoje šanse za prvo mjesto. U susretu s Slatinom bilo je dosta oscilacija u igri Požege i nakon prvih sedam osam minuta igre Slatina je počela stvarati rezultatsku prednost, da bi se na odmor otišlo rezultatom 17:12. Sve do posljednjih desetak minuta susreta domaćin je održavao stečenu prednost iz prvog poluvremena, a što se utakmica primicala kraju Požega je smanjivala razliku. U samoj završnici utakmice u 57. minuti Požega dolazi do minus 1 (28:27), ali se nakon toga nije mogla obraniti pa Slatina odlazi na plus dva pogotka i Požega se vraća na 29:28, i 30:29 što nije bilo dovoljno za barem jedan bod. Kod Požege najefikasniji su bili Nekić, Didić i Galić, a Slatine Greganić i Bočkaj.
Slijedeće kolo Požega igra kao domaćin ekipi RK Brod.