RUKOMET MUŠKI: 2. HRL Sjever - 15. kolo  -

ILOVA – POŽEGA 26:26 (11:15)

GRUBIŠNO POLJE – Sportska školska dvorana. Gledatelja 200. Suci Blašić i Presek (oba Koprivnica).
ILOVA: Vida, Kralj 5, Orct, Lovrenc, Sokač 7, M. Brzak, Babić 2, Šporčić, Vukadinović, G. Vereš, Skračić 1, I. Brzak, Mraz 1, Takač, D. Vereš 3, Taras 7. Trener Damir Đerke.
POŽEGA: Ćosić, Jurić, Jurković 3, Raguž 6, Balenović 1, Blagojević, Nekić 7, Grgurić, Raić, Đuroković, Pešić, Franjić, Didić 3, Šimić 1, Galić 3, Štetić 2. Trener Dario Anić.
Rukometaši Požege na žalost nisu uspjeli osvojiti oba boda u susretu protiv Ilove, iako su tijekom cijele utakmice imali rezultatsku prednost. Sve je bilo dobro do zadnjih trenutaka utakmice u koje su igrači Požege ušli s tri pogotka prednosti (23:26). U posljednjoj minuti domaća momčad postiže tri pogotka, a Požega nije adekvatno odgovorila i praktički izgubila dva boda, koji su joj bili na dohvatu ruke pa je utakmica završila bez pobjednika 26:26. Požega je od početka utakmice imala rezultatsku prednost, koja je u prvom poluvremenu u nekoliko navrata bila pet pogodaka (8:13, 9:14, 10:15). U drugom poluvremenu osjetio se pad koncentracije kod igrača Požege i rezultat toga je neriješen rezultat.