LIPIK – Igralište Lipik. Gledatelja 150. Sudac Turda (Vinkovci).

STRIJELAC: 1:0 – Komljenović (64).

LIPIK: Krizmanić, Komljenović, Kašljević, Golubić, Kužilek, Cerovečki, Starčević (od 70. Bešlić), Kraljević, Poletto (od 62. Šugić), Turkalj (od 82. Poliganović), Rekavić,. Trener Željko Rebrović.

ORIOLIK: Herceg, Ereiz, Jandrčić, Prebeg, Petrović (od 83. Caban), Dubravac, Mišić, Haring, Jurić, Olić, Šunjerga (od 68. Milinković). Trener Mario Tadić.

Nogomet koji su prezentirale ove dvije momčadi opravdao je visoku poziciju na tablici obiju ekipa. Lipik je kao domaćin želio pobjedu i tri boda, dok je Oriolik bio zadovljan i s bodom, pa je tome i podredio svoju igru. Gosti su dobro organizirali obranu svog gola i Lipiku je bilo teško doći u pravu priliku da bi zatresao mrežu Hercega. Igra se uglavnom odvija na sredini terena i zbog toga se na odmor otišlo bez pogodaka. U drugom poluvremenu Lipik je iskoristio svoju priliku u 64. minuti i poentirao. Korner s desne strane izveo je Turkalj. Nabacio je loptu pred gol gostiju gdje bio veliki broj igrača obje momčdi. Lopta se u više navrata pokušala izbaciti iz kaznenog prostora Oriolika, no igrači gostiju u tome nisu uspjeli i u jednom trenutku se odbila do Komljenovića koji bio na oko 11 metara od vrata Oriolika. Komljenović je dobro reagirao i poslao je u donji desni kut Hercega koji nije mogao spriječiti da ne završi u mreži i Lipiku na kraju donese pobjedu i tri boda. Do kraja utakmice Lipik je zatvorio igru, a Oriolik nije uspio ozbiljnije ugroziti Krizmanića i eventualno doći do jednog boda.

Lipik u 11. kolu gostuje Slavonskom Brodu gdje ga dočekuje Livada Željezničar.

Pobjeda u Vukovaru

VUKOVAR 1991 – SLAVONIJA 0:1

VUKOVAR – Gradski stadion. Gledatelja 150. Sudac Boras (Belišće).

STRIJELAC: Novak (13).

VUKOVAR 1991: Maslov, Križanović, Vorva (od 58. Filić), Lacić, Glamočak, Matić, Ivančević (od 58. Stanković), Majtanić (od 66. Ivanda), Šest, Kujundžija, Plum. Trener Slavko Baketa.

SLAVONIJA: Pavić, Novak (od 80. Peharda), Jan Neruda, Pavličević (od 65. Včelik), Berdi, Šulc (od 46. Josip Neruda), Golik, Darmopil, Parmaković, Zeba, Ergotić. Trener Željko Mitrović

Slavonija je u Vukovar otišla u dosta šarolikom sastavu, kojeg su diktirale ozljede Bobana i Martinovića te žuti kartoni Pavelića i Žuljevića. Cilj je bio ostati neporažen i donijeti nakon dugo vremena koji bod s gostovanja. Gledatelji nisu umirali u ljepoti igre ova dva suparnika, a Slavonija može biti daleko zadovoljnija, jer je ipak kući donijela velika tri boda. Jedini pogodak na utakmici postigao je mladi Fabrio Novak u 13. minuti, kada je uspio pobjeći domaćem igraču Glamočaku i izašao je sam pred vratara Maslova, te preciznim udracem pogodio donji lijevi kut. Nakon vodstva Slavonija čuva rezultat, a domaćin pokušava okrenuti rezultat u svoju korist. Za to je imao priliku u 39. minuti, ali se istakao vratar Slavonije Pavić, koji je čak u tri pokušaja domaćina iz prave prilike obranio šuteve domaćim igračima i sačuvao svoju mrežu. Domaćin je zaprijetio i u 45. minuti šutom Pluma s oko 16 metara, no ni tada se Pavić nije dao iznenaditi i bio je na visini zadaće. U drugom poluvremenu Slavonija igra zatvoreno i čuva tri boda, a domaćin nije imao snage za izjednačiti rezultat pa su tri boda zasluženo došla u Požegu.

U 11. kolu u subotu 26.10. s početkom u 15,30 u Požegi Slavonija se sastaje s Belišćem.

Slavija ne da vrh

SLAVIJA – LIVADA ŽELJEZNIČAR   4:1

PLETERNICA – Igralište S. Z. Šivo. Gledatelja 150. Sudac Pastuović (Županja).

STRIJELCI: 1:0 – Marčinković (23), 2:0 – Valentić (43), 3:0 – Vukoja (65), 3:1 – Miličić ( 69), 4:1 – Marčinković (80).

SLAVIJA: Petković, Nikolaš, Majstorović, Vukoja (od 77. Kamenčk), Ančurovski, Tokić, Valentić, Tokić, Valentić, Peharda, Marčinković, Dav. Žafaranić (od 66. Ravlić), Jakovljević (od 71. Abramović). Trener Dalibor Bognar.

LIVADA ŽELJEZNIČAR: Resanović, Božić, Barukčić, Čavić, Oreč, Andrijanić, Živić (od 46. Gačić), Ćosić (od 58. Mijić), Biro, Nižić (od 60. Junković), Miličić. Trener Braslav Ostojić.

Iako su u kolu prije ovoga doživjeli neugodan poraz u Oriovcu, nogometaši Slavije brzo su se vratili u svoj ritam dobrog rezultata. Vrlo agilnom igrom ostvarena je pobjeda s uvjerljivim rezultatom protiv dosta demotiviranih Brođana, koji su već nakon prvog poluvremena gubli 2:0. Strijelci za Slaviju su bili Marčinković i Valentić. U drugom poluvremenu Slavija nastavlja s dosta velikim pritiskom na gol Livada Željezničara i Vukoja u 65. minuti povećava vodstvo Slavije na 3:0. Par minuta poslije trećeg pogotka Slavije Miličić je uspio savladati Petkovića i smanjiti rezultat na 3:1, da bi ipak do kraja utakmice Marčinković postigao svoj drugi pogodak i postavio konačan rezultat utakmice 4:1. Ovom pobjedom Slavija i dalje vodi na tablici s 21. bodom koliko imaju Lipik i Bsk iz Bijelog Brda, a samo bod manje ima četvrta Mladost iz Antina.

U slijedećem kolu Slavija gostuje u Županji i domaćin joj je Graničar kojem u ovom prvenstvu baš ne cvjetaju ruže.