Nedjelja, 09 Travanj 2017 18:10

Džudaši iz Čaglina na Sakura Cupu osvojili 23 medalje

(2 glasova)

JUDO KLUB „KUTJEVO“ SEKCIJA ČAGLIN -

SVETA NEDJELJA - Na Međunarodnom judo turniru „Sakura kup“ održanom 8. travnja u Svetoj Nedelji nastupilo je 440 natjecatelja iz 31 kluba. Judo klub Kutjevo sa sekcijom Čaglin nastupio je s 23 natjecatelja i donio kući 23 medalje.

Zlato su osvojili: Petar Marijanović, Petra Grgurić (bronca u većem uzrastu), Ivona Bošnjak (zlato i u većem uzrastu) i Lorena Grgurić. Srebrom su se okitili: Ema Fridrih (srebro i u većem uzrastu), Jakov Šipoš, Gabrijel Pečurlić, Ivana Grgić (bronca u većem uzrastu), Lara Pečurlić. Brončanu medalju su osvojili: Lana Knaus, Sara Antunović (bronca i u većem uzrastu), Marko Tonček, Petra Grgić, Lorena Švajda (bronca i u većem uzrastu), Vanesa Grgurić, Marta Vidmar. Ivona Bošnjak proglašena je za najbolju natjecateljicu u uzrastu djevojčica do 10 god. Ovaj put bez medalje su ostali Marin Knaus, Goran Miloš, Helena Bobinac i Marija Marijanović osvojivši 5-ta mjesto. - Ostvareni rezultati su plod upornog i kvalitetnog rada džudaša i trenera te podrške roditelja koji prate svoju djecu i podržavaju ih sa tribina – ističe trener Robert Garc.