Juniori Slavonije pobjednici kupa

(1 Glasaj)

FINALE KUPA POŽEŠKO SLAVONSKE ŽUPANIJE - JUNIORI -

SLAVONIJA – SLAVIJA 4:1

POŽEGA – Igralište Centra za rekreaciju. Gledatelja 50. Sudac Banović (Trenkovo).

STRIJELCI: 1:0 – Karačić (7), 2:0 – Markanjević (33), 3:0 – Karačić (34), 3:1 – Soldo (65), 4:1 – Banić (90).

SLAVONIJA: Pranjić, Čičak, Puntarić (od 90. Kelebuda), Da. Smojvir, Renka (od 35. Soldo), Zrnčić, Markanjević (od 80. Vasić), Karačić (od 46. Škoda), I. Smojvir (od 70. Jurilj), Majetić, Banić. Trener Nevio Berdi.

SLAVIJA: Žuljević, Bajić, Dorić, Soldo, Renka (od 67. Marčinović), Lovačević (od 46. Petković), Marjanović (od 79. Hruškar), T. Martinović (od 82. Šarić), M. Martinović, Itrak, Keč (od 61. Mikić). Trener Damir Bognar.

Juniori Slavonije zasluženo su osvojili kup NS Požeško slavonske županije u susretu protiv Slavije iz Pleternice. Već u prvom poluvremenu Slavonija je ostvarila visoko vodstvo od 3:0, pa je u drugom poluvremenu trener Berdi dao priliku još petorici igrača da odrade određenu minutažu, jer pobjeda nije dolazila u pitanje. Ovo je još jedan trofej podmlatka Slavonije jer su stariji pioniri također osvojili kup NS Požeško slavonske županije pa će tako u daljnjem natjecanju predstavljati Požeško slavonsku županiju.

Tekst: J. Neferović Foto: NK Slavonija