Utorak, 30 Kolovoz 2016 10:03

Slavija remijem ušla u prvenstvo

3. HNL Istok – 1. kolo -

BEDEM – SLAVIJA 1:1

IVANKOVO – Stadion Grac. Vrijeme sunčano. Gledatelja 300. Sudac Domagoj Kurtović (Osijek).

STRIJELCI: 0:1 Mikić (45), 1:1 Raić-Sudar (59).

ŽUTI KARTONI: Žgela, Bukna, Borko (Bedem), Mikić, Šubara (Slavija).

BEDEM: Marijanović, Babić (od 59. Bukna), Vuksanović, Lučić, Božić, Borko, Žgela, Mrdeša (od 86. Sambol), Koledić, Raić-Sudar, Tustonjić (od 71. Krešić). Trener nema.

SLAVIJA: Petković, Gomerčić, Jelčić, Ognjenčić, Mikić, V. Ančurovski (od 56. Jakovljević), H. Ančurovski (od 89. Bognar), Šubara, M. Peharda, I. Peharda, Solić (od 90. Kvaternik). Trener Dalibor Bognar.

IGRAČ UTAKMICE: Antun Vuksanović (Bedem).

Na stadionu Grac ambijent kakav se poželjeti može, oko 300 gledatelja došlo je na otvaranje sezone da bodrenjem pomognu domaćinu. Već u osmoj minuti asistencija Borka do Raić-Sudara, koji izbija na sedam metara licem u lice s Petkovićem, ali je pucao u vratara. Uoči odlaska na odmor gosti su poveli, Mikić je s desne strane pucao pokraj nemoćnog Marijanovića za vodstvo 0:1 u 45. Minuti. Bedem je do izjednačenja stigao u 59. Minuti, Ivan Koledić osvojio je prostor na desnoj strani i šutirao, naletio je Raić-Sudar i zatresao mrežu za konačnih 1:1.

Tekst: Glas Slavonije Foto: arhivska fotografija