Slavonija prikazala malo bolju igru od Požege

PRIJATELJSKA PRIPREMNA NOGOMETNA UTAKMICA -

POŽEGA – SLAVONIJA 2:4

POŽEGA – Igralište Centar za rekreaciju. Gledatelja 100. Sudac Zec (Trenkovo).

STRIJELCI: 1:0 – Vidović (21), 1:1 – Boban (36), 1:2 – Jakešević ( 46), 1:3 – Boban (55), 2:3 – Kahanek (65), 2:4 – Smojvir (70).

POŽEGA: T. Herceg, T. Herceg ml, Miler, Solina, Jogun, Zelenika, Marčetić, Vidović, Kaurić, Lujić, Golić, još su igrali Kahanek, Tanjić, Miholić, Jušić, Banušić, Rudar. Trener Krunoslav Podoljak.

SLAVONIJA: Vasić, Pavelić, Jan Neruda, Kurbalić, Jos. Neruda, Majstorović, Karačić, Včelik, Jakešević, Franjić, Boban, još su igrali Rezo, Plešić, Rotim, Sokić, Nović, Ivanović, Matić, Banić, Smojvir, Zrnčić. Trener Robert Špehar.

Odličan teren i ugodno vrijeme omogućili su momčadima odlične uvjete da pokažu što u ovom trenutku mogu pokazati pred stotinjak ljubitelja nogometa u Požegi. U prvom poluvremenu obje momčadi su imale dosta prilika za pogodak, no samo su po jednom tresle mreže vratara Hercega i Vasića. Početkom drugog poluvremena s obje strane izvršeno je nekoliko izmjena, a Slavonija je povela pogotkom Jakeševića, da bi Boban zabio svoj drugi pogodak za vodstvo od 3:1 već u 55. minuti. Nakon greške vratara Vasića Požega je uspjela smanjiti rezultat na 2:3, a mladi Smojvir je u 70. minuti postavio konačan rezultat od 2:4. Treneri obje momčadi mogu biti zadovoljni prikazanom igrom svojih igrača, no da još ima dosta posla za obojicu kako bi u prvenstvo ušli u punoj formi ne treba dvojiti.

Tekst: J. Neferović Foto: NK Požega