Ponedjeljak, 22 Veljača 2016 09:20

U Podsusedu osvojili 17 medalja

JUDO KLUB „JUDO-KAN” POŽEGA NA TURNIRU „BLACK BELT OPEN 2016.” -

NIKO, ANTE I ŠIMUN DO ZLATA BEZ IZGUBLJENOG BODA

PODSUSED - Na 1. Međunarodnom turniru „Black Belt Open 2016” koji je organizirao istoimeni zagrebački klub, održanom u subotu 20.veljače 2016. u sportskoj dvorani „Sutinska vrela” požeški džudaši ostvarili su odlične rezultate. Na turniru je sudjelovalo oko 500 džudaša iz 32 kluba i 5 država. Judo klub Judokan iz Požege je bio prisutan s 24 natjecatelja u dobnim skupinama od 7 do 16 godina vrativši se iz Podsuseda sa čak 17 medalja.

Prvo mjesto i zlatnu medalju za Požežane u svojoj kategoriji osvojili su, bez izgubljenog boda u borbama, Šimun Begović, Niko Radić i Ante Knez. Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su: Angelica Legac, Dololeres Devčić, Leon Galović, Eva Svjetličić, Nikola Raguž, Petar Pečur i Luka Radić, dok su treća mjesta i bropnčane medalje osvojili: Jakov Begović, Matea Janković, Petra Raguž, Ana Prgomet, Leon Drašković, Stanko Matković i Branimir Banko.

Tekst: Vladimir Protić Foto: Judo klub Judo-kan