NOVSKA – POŽEGA   28:33(13:18)
NOVSKA – Dvorana srednje škole. Gledatelja 150. Suci Jukić i Milaković (oba Osijek).
NOVSKA: Rogar, Jurić, Vlašić 5, Šušnja 5, Šepak  4,Kinderman 3, Tutić, Hršak 3, Ivančić 2, Kačavenda 2, Biro, Đozo 3. Trener Jaroslav Šeba.
POŽEGA: Ćosić, Jurić 1, Jurković 5, Raguž 7, Krtalić, Balenović 3, Blagojević 1, Nekić 7, Grgurić 5, Franjić, Đuroković, Rajić, Didić 4, Šimić, Galić, Pešić. Trener Dario Anić.
Utakmica u Novskoj za rukometaše Požege prema procjenama nije trebala biti teže gostovanje s kojeg ne bi donijeli pobjedu. Iako su Požežani bili apsolutni favoriti igrači trenera Daria Anića u utakmicu nisu ušli opušteno nego krajnje ozbiljno. Početno ispitivanje snaga trajalo je vrlo kratko i nakon rezultata 2:2 Požega je počela stvarati rezultatsku prednost, koja  se u prvom poluvremenu kretala od 2 do 5 pogodaka razlike. Na odmor se otišlo rezultatom 18:13 za Požegu i praktički je utakmica što se tiče pobjednika bila riješena. U drugom poluvremenu dosta dugo se  održavala razlika od 5 pogodaka, a od 47. do 50. minute igrači Požege dižu rezultat na plus osam pogodaka. Nakon toga trener Anić je dao priliku mladim igračima u zadnjih deset minuta igre, kako bi pomalo stjecali iskustvo. Istina požeška mladost je do kraja utakmice postigla samo tri pogotka, no prednost je bila tolika da igrači Novske nisu nikako mogli napraviti iznenađenje. Pobjeda Požege je potpuno zaslužena i s nova dva boda Požega i dalje drži treće mjesto na tablici. Kod Požege najefikasniji su bili Nekić i Raguž s 7 pogodaka.