Nedjelja, 05 Svibanj 2024 09:25

Judo klub "Jigoro" na Međunarodnom turniru Dugave u Zagrebu osvojili 9 medalja i pehar za najbolju natjecateljicu

(11 glasova)

ZAGREB - Judo klub Jigoro nastupio je na međunarodnom Judo turniru u Zagrebu, Dugave. U konkurenciji od 40 klubova i 5 država Jigoro je nastupio s 10 natjecatelja!

IMG 20240504 102853 - Lucija Marijanović svim pobjedama u svojoj kategoriji dolazi do prvog mjesta, zlatne medalje te pošto je njena kategorija bila najbrojnija do pehara za najbolju natjecateljicu!

Zlatnim medaljama su se još okitili Roko Zdravković, Niko Katić te Veronika Grbeš koja je opet osvojila dva zlata pobijedivši u svojoj i u starijoj uzrasnoj skupini!

Srebrne medalje su osvojili Lovro Marijanović, Rea Kir i Arthas Voštog.

Tena Hećimović izgubivši u polufinalu izborila se za medalju i treće mjesto.

Bez sportske sreće ovaj put su bili Leo Ečimović i Žana Hruška - ispričalaa je trenerica i voditeljica ekipe na natjecanje  Ivana Grbeš.IMG 2fc6e05983e812a753d241dc461dc263 V