Nedjelja, 14 Travanj 2024 08:45

Judo klub Jigoro uspješno je nastupio na Međunarodnom Judo turniru pod nazivom "Sakura cup" u Svetoj Nedjelji

(13 glasova)

SVETA NEDELJA - Judo klub "Jigoro" iz Jakšića uspješno je nastupio na Međunarodnom Judo turniru pod nazivom "Sakura cup" u Svetoj Nedjelji, u konkurenciji od 47 klubova i 600 natjecatelja. Džudaši Jigora su se vratili kući s 5 medalja i 2 pehara!

IMG 28dae631fdabf241e2359f010cb5be20 V

- Od toga je jedan pehar naše Veronike GRBEŠ kao najbolje natjecateljice koja je ujedno osvojila i 1. mjesto u svojoj kategoriji! Zlatnom medaljom uz prekrasne borbe okitio se Roko Zdravković. Srebrne medalje do kojih su došli lavovskim borbama  okitili su se sestra i brat Lucija i Lovro Marjanović. Brončanu medalju je osvojila je  sve bolja Tena Hećimović.
Drugi pehar su osvojili naši sjajni i danas dobro raspoloženi dečki: Lovro,Roko i Leo koji su zasjeli na visoko 2 mjesto ekipno u uzrastu do 10 godina dječaci.
Nastupali su još Artas Voštog,Rea Kir,Žana Gruška,Ela Nijemčević,Leo Ečimović te Mato Ivčetić.
Još jedan jako dobro i kvalitetno odrađen turnir je iza nas. Uvidjeli smo greške zbog kojih neki ostaju bez medalja na čemu ćemo još intenzivnije raditi - istakla je trenerica i voditeljica ekipa na natjecanju Ivana Grbeš.

Sad im slijede pripreme za sljedeći turnir koji je već iduću subotu u Ljubljani.