Petak, 22 Ožujak 2024 12:12

Veliki uspjeh Kempfovaca na Državnom prvenstvu za učenike s intelektualnim teškoćama u Poreču

(11 glasova)

POŽEGA / POREČ  - Već dugi niz godina učenici posebnih odjela OŠ Julija Kempfa iz Požege nastupaju na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava Republike Hrvatske. Čak 359 uzbuđenih sportaša natjecalo se u atletici, plivanju, stolnom tenisu, pikadu i štafetnim igramaZa OŠ Julija Kempfa nastupili su učenici Josip Pujić, Marko Fila, Marija Vukoja, Doris Davidović, Samanta Prispilović, Sara Turkalj, Marija Bešlić i Marko Severović. Neprekidno veselje, podrška i zajedništvo uljepšali su ovo natjecanje i ostavili nezaboravan dojam na sve koji su sudjelovali i pratili natjecanja.

Kempfovci su dali sve od sebe kako bi predstavili svoju školu, grad i županiju te su ostvarili izvrsne rezultate - osvojili su čak četiri medalje! Josip Pujić osvojio je 2. mjesto na utrci na 400 metarate i 3. mjesto u skoku u dalj s mjesta. Marija Vukoja osvojila je 3. mjesto u bacanju loptice, a Marko Fila, Josip Pujić i Marija Vukoja osvojili su 2. mjesto u štafetnoj igri.

Voditelji i mentori naših učenika su Aleksandra Salontai Pavković, Dario Pisker i Alen Ivanović.