Ponedjeljak, 02 Ožujak 2020 09:07

Na Cup Samobor osvojili u šest nastupa sedam medalja

(5 glasova)

JUDO KLUB "JIGORO" KUTJEVO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U SAMOBORU -

SAMOBOR - Na Međunarodnom judo turniru održanom u Samoboru, nastupili su džudaši Judo kluba "Jigoro" iz Kutjeva. U konkurenciji preko 400 natjecatelja iz 7 država (Hrvatska, Velika Britanija, Austrija, Bugarska, Ukrajina, Srbija i BIH) i 44 kluba, kutjevački džudaši zabilježili su 6 nastupa i kući se vratili sa 7 medalja, jedno zlato, jedno srebro i 5 brončanih medalja.

- Ivona Bošnjak je u svojoj kategoriji ponovo potvrdila svoju kvalitetu i sa tri fantastične pobjede osvojila zlato. Jedan podatak koji zvuči nestvarno, za samo 24 sekunde je deklasirala sve svoje protivnice i došla do zlata. Srebro je osvojila također Ivona ali u starijoj uzrasnoj skupini, odradivši 4 borbe ali u finalu nije imala puno šansi.

Brončanu medalju osvojile su Viktorija Štivić, Larissa Vasilj, Ela Škopec, Ela Mijoković u starijoj uzrasnoj skupini te naš jedini muški predstavnik Luka Uršić - istakao je trener i voditelj Hrvoje Prevolšek, dodajući da za dva tjedna nastupaju na turniru u Pisarovini.