Ponedjeljak, 26 Ožujak 2018 09:24

Počela gimnastička natjecanja u Kupu Hrvatske - istok

GIMNASTIČKO DRUŠTVO SOKOL POŽEGA -

BELI MANASTIR - U nedjelju 25. ožujka 2018. godine održano je 1. kolo Kupa Hrvatske, regija istok, ženske sportske gimnastike B i C program. Natjecanje se održalo u organizaciji Gimnastičkog društva Beli Manastir u Belom Manastiru. Na natjecanju je nastupilo 148 natjecateljica iz cijele regije, iz deset klubova naše Slavonije i Baranje. Gimnastičarke GD"Sokol"-a Požega nastupile su u konkurenciji ml. juniorke C, Juniorke C, seniorke C i Juniorke B program.GD Sokol u Belom Manastiru

Juniorke C - ekipno osvojile su 3. mjesto od šest ekipa - Rebeka Salak, Tea Čavec, Lara Markanjević, Klara Krmpotić.

Seniorke C - ekipno osvojile 5. mjesto od šest ekipa - Andrea Došlić, Terezija Obradović, Tonka Pavelić.

Juniorke B - ekipno osvojile 1. mjesto, a pojedinačno Madlen Majetić- 1. mjesto, Ema Šolić 2. mjesto, Lana Majetić 3. mjesto, dakle sva postolja su osvojile Požežanke.

Treneri koji su vodili ekipe, Zlatko Kraker, prof. i Toni Čokrlić, zadovoljni su rezultatima, a u sljedećim kolima nadaju se još i boljim rezultatima.GD Sokol u Belom Manastiru 1

Tekst/foto: GD Sokol