Breadcrumbs

Subota, 31 Kolovoz 2019 09:36

Drugi dan Aurea Festa Požega obilježili su Pop Fest i Urban Fest

Ocijeni sadržaj
(10 glasova)

Na središnjoj festivalskoj pozornici, uz kamere Hrvatske televizije, izvedeno je dvadeset pjesama popularne glazbe, među kojima će se zasigurno pronaći i puno hitova u hrvatskim i regionalnim radijskim eterima. Aurea Pop fest izravno je prenosio Hrvatski radio.

Nastupili su: Antonela Doko, Lu Jakelić, Beta Sudar & Roko Vušković, Marko Kutlić, Dominik, Adrijana Baković, Fluentes,  Gazde, Kim Verson, Igor Delač, Mateo Pilat, Nela, Klapa Cambi, Bosutski bećari, Kristijan Rahimovski, Lea Mijatović, Vranac, NoA, Nera Mamić, Karla Pupis)

Po završetku programa na Trgu Svetog Trojstva, događanja su se preselila u amfiteatar bivšeg atletskog stadiona, gdje su hrvatske rock/rock and roll ikone Psihomodo pop i Let 3 na trenutke podigli atmosferu do usijanja.

Za one najupornije, u noćnim satima na Aurea festu elektroničke glazbe u Platinum IN-u, predstavila se odlična DJ-ica Marina Karamarko.

Na Trgu sv. Terezije nastavljen je Dječji program, u parku pod gradom Art park, dok su u šetališnoj zoni nastupili tamburaši i KUD-ovi.  

 

A danas nas na programu festivala očekuje:

17:00 Dječji festival (Trg sv. Terezije)

18:00 Gabi Novak & Matija Dedić (Glazbena škola Požega)

20:10 Zlatne žice Slavonije (Trg Svetog Trojstva)

Boris Ćiro Gašparac – Zlatna dolina

Stjepan Jeršek Štef – Zagrli me moja ljubavi

Slavonske Lole – Otac

Šima Jovanovac – Bit’ ću tu

Tamburaši Rubato – Daleko sam

Viktorija Kulišić Đenka – Nema dade, nema mame

TS Kristali – Slavonijo moja ravna

Vlado Bašić – Teče rijeka

Garavuše – Život borba je

Šima Jovanovac & Darko Ergotić – Šokadijo moja ravna

TS Žeteoci & Stjepan Mlikota Stjepko – Ne žuri se prijatelju moj

Blanka Došen Togonal – Milostinju u ljubavi ne primam

Bećarine – Slavonijo, zemljo sveta

TS Zvona – Kišni dan

Sanja Hajduković – Veseli se majko jedina

Joe Kirin – Tamo gdje su sjećanja

Stjepan Japarić – Slavonijo jedina moja

Ana Baketarić – Kad vino popiješ

TS Berdaševa Priča – Ljubi dok si mlad

Ansambl Ruže – Ej, tamburo

22:00 Koncert Slavonske lole (Trg Svetog Trojstva)

00:00 Aurea Retro Party – Soulfingers (Pješačka zona)