Breadcrumbs

Srijeda, 05 Lipanj 2019 13:40

Glasajte za čaglinske učenike ,,OBNOVIMO ŠKOLU ZA 5“

Ocijeni sadržaj
(8 glasova)

OŠ Stjepana Radića Čaglin prijavila se na nagradni natječaj KTC-a u kojem pobjeđuje ona škola koja dobije najviše lajkova za svoj video. Mi smo u videu zaželjeli, da ukoliko pobijedimo i osvojimo 30.000 kuna, za te novce obnovili bi školsko igralište. Nekoliko dobrih razloga je za to. Svima je poznato kako smo najmanja i najudaljenija općina u Požeško-slavonskoj županiji. Naši učenici svakodnevno putuju iz dvadeset sela na nastavu u Čaglin. U svojim selima nemaju nikakvih sportskih, zabavnih i kulturnih sadržaja te su u nekim selima uz brata ili sestru i jedino dijete u selu. Dok naši učenici putnici kojih je više od 75% čekaju školski autobus ili imaju slobodan sat, najradije to vrijeme provode upravo na školskom igralištu. Zbog toga smo u našem videu pitali neke učenike putnike zbog čega bi htjeli obnovu školskog igrališta. Molimo sve čitatelje i portala na fb stranici Kronika Požeško-slavonska da lajkaju naš video i čaglinskim učenicima omoguće još kvalitetnije bavljenje sportom, igrom i razonodom.

Hvala vam svima na podršci i lajkajte naš video.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2324521564460890&id=1551501661762888

Srdačno vas pozdravljaju učenici i djelatnici OŠ Stjepana Radića Čaglin