Srijeda, 18 Listopad 2017 11:45

Krenula nova sezona

MALONOGOMETNA LIGA VETERANA POŽEGA – 1. KOLO -

POŽEGA - U nedjelju, 15. listopada u Sportskoj dvorani "Tomislav Pirc" odigrane su sve utakmice 1. kola novog prvenstva Malonogometne lige veterana Požega. Sezonu je otvorio prošlogodišnji prvak Alabama koja je u derbiju kola protiv Rampe Spin Valis odigrala neodlučeno, 2:2. Povela je Rampa pogotkom Nikole Zirduma u 30. minuti, a izjednačio je Miro Raguž pogotkom dvije minute poslije. U 37. minuti branitelje naslova u vodstvo je doveo Krešimir Brkić da bi minutu poslije konačni rezultat postavio Jako Novak.

U drugom susretu Vallis Aurea je rezultatom 2:0 svladala Prvi hrvatski redarstvenik. Pogotke su postigli Gojko Soldo u 11. i Zdenko Šarić u 25. minuti.

Kelvin je bio bolji od Clarum Euromodula rezultatom 5:3. Pogotke za Kelvin postigli su Petar Čuljak (18), Željko Mitrović (20), Nevio Berdi (34), Josip Grbavac (38) i Dražen Pekčec (40). Za Clarum Euromodul strijelci su bili Ilija Šubara (19, 26) i Mišel Paprić (36).

U posljednjoj utakmici kola Hvidra je svladala Pilanu Blatančić rezultatom 7:3. Dvostruki strijelac za Hvidru bio je Josip Pavunčec (2, 22) dok je u listu strijelaca čak 5 puta upisao Mario Jakovac (8, 15, 35, 37, 38). Za "Blatančiće" dva pogotka zabio je Rajko Mijatović (3, 9), a jedan je dodao Ivica Stojčević (2). Prije ove utakmice održana je minuta šutnje u spomen na Roberta Hećimovića - Heću, dugogodišnjeg igrača Pilane Blatančić koji je iznenada preminuo 29.5.2017. u 42. godini života.

U 1. kolu slobodna je bila ekipa Standarda. Utakmice 2. kola igraju se u nedjelju, 22. listopada 2017. Sastaju se Clarum Euromodul - Pilana Blatančić (9,00), Prvi hrvatski redarstvenik - Kelvin (9,50), Alabama - Valis Aurea (10,40) i Standard - Rampa Spin Valis (11,30). Slobodna je ekipa Hvidre.