Nedjelja, 18 Lipanj 2017 21:35

1. Memorijalna autocross utrka "Vlado i Robert"

VELIKA - U organizaciji Auto moto kluba Velika ovog vikenda održala se prva Memorijalna autocross utrka "Vlado i Robert" na stazi Poljanice. Na prvoj utrci ove sezone prijavljeno je bilo 15 vozača i 4 vozačice koje su se po prvi puta okušale u autocross-u. Od 10 sati su se vozili treninzi, a u 12 sati je počela prva utrka. Nakon što su se odvozile utrke po skupinama, vozači i članovi timova su odmjerili snage u potezanju užeta gdje je prvo mjesto osvojila ekipa Auto moto kluba Velika.

Na prvoj Memorijalnoj autocross utrci prvo mjesto je osvojio Hrvoje Pavlović, drugi je bio Filip Devčić, a treći Petar Brnić. U ženskoj kategoriji prva je bila Matea Šljerić, druga Marina Ćorić i treće mjesto je zauzela Slavica Obradović. Zbog lijepog vremena na Poljanicama se skupilo nekoliko stotina ljudi koji su navijali i bodrili vozače, kao i obično bilo je puno tehničkih probleme na vozilima, kao i okretanja vozila na krov, ali na svu sreću nije bilo ozlijeđenih.

Tekst/foto: Vanja Protić