Slavija deklasirala Višnjevac

(1 Glasaj)

3. HNL ISTOK – 27. KOLO -

VIŠNJEVAC – SLAVIJA 0:6 (0:3)

VIŠNJEVAC – Igralište Višnjevac. Gledatelja 50. Sudac Babić (Varaždin), pomoćnici Šprem (Varaždin), Gašparić (Virovitica).

STRIJELCI: 0:1 – Jakovljević (10), 0:2 – R. Bognar (33), 0:3 – Mikić (43), 0:4 – Mikić (50), 0:5 – R. Bognar (54), 0:6 – Jelčić (65).

ŽUTI KARTONI: Mihaljević (Višnjevac), Kvaternik (Slavija).

VIŠNJEVAC: Anić, Žitnjak, Nađ, Ilakovac, Bartolović (od 69. Lukačić), Ivković, Gverijeri, Grafina, Jakšić, Rajndl, Mihaljević. Trener nema.

SLAVIJA: Blašković, Jakovljević (od 40. V. Ančurovski), Kvaternik, Šubara, R. Bognar (od 56. Abramović), Gomerčić, Mikić, Solić, Jelčić, Bojić (od 66. D. Bognar), H. Ančurovski. Trener Dalibor Bognar.

IGRAČ UTAKMICE: Roberto Bognar (Slavija).

Domaćin Višnjevac se jedva praktički skupio za susret protiv Slavije, a nakon što su prošlo kolo primili 12 pogodaka posljedice su očite te su im Pleterničani „utrpali“ 6 pogodaka. Višnjevac je već ispao iz lige i ostaje im samo odraditi natjecanje do kraja i igrati za čast i obraz. Tako su igrači i pristupili utakmici u kojoj su bili potpuno inferiorni prema svojim gostima iz Pleternice. Već u 10. minuti Jakovljević dovodi Slaviju u vodstvo, a onda su R. Bognar i Mikić do odlaska na odmor riješili pitanje pobjednika u susretu. U drugom poluvremenu domaćini su sve više popuštali, a Slavija nije imala milosti, pa im je još tri puta zatresla mrežu i potvrdila pobjedu. Mikić i R. Bognar dva puta su tresli mrežu domaćeg vrata Anića, a Jelčić je postavio konačnih 0:6.

Tekst/foto: A. Protić