ĐAKOVO - Stadion Đakovo. Gledatelja: 100. Sudac: Nenad Vargović (Virovitica).

STRIJELCI: 1:0 - Milardović (19), 2:0 - Galičić (35), 2:1 - Jakovljević (90).

ŽUTI KARTONI: Mišić, Galičić, Nikolić, Kolak (Đakovo Croatia).

ĐAKOVO CROATIA: Gavljak, Mišić, Bosak, Milardović, Galičić, Kolak, Nikolić (od 84. Kepić), Bogdanović, Drenjanjčević (od 77. Čečura), Pongračić (od 55. Dominković), Stipanović. Trener Antun Labak.

SLAVIJA: Petković, Kvaternik, Gomerčić , Jelčić, Itrak, Mikić, Šubara, M. Peharda (od 74. Martinović), I. Peharda, Solić (od 70. Jakovljević), Ančurovski (od 84. Bojić). Trener Dalibor Bognar.

IGRAČ UTAKMICE: Dino Galičić (Đakovo Croatia).

Prvu prigodu imali su domaći nogometaši u petoj minuti, Galičić je idealno poslužio Pongračića koji je pucao pokraj gola. Gosti su uzvratili u 11. minuti, udarac Itraka završio je zamalo pokraj desne vratnice. Ipak, aktivniju igru domaći su okrunili pogotkom u 19. minuti. S lijeve strane na drugu vratnicu ubacio je Galičić, a glavom je zabio Milardović. Na 2:0 povisio je Galičić u 35. minuti sjajnim udarcem nakon asistencije Pongračića. U nastavku igre Slavija je bila nešto poduzetnija, ali do pogotka je stigla tek u posljednjoj minuti susreta. Smanjenje gostima donio je Jakovljević iz blizine.

Tekst: Glas Slavonije Foto: A. Protić