RK BROD – RK POŽEGA 31:22 (12:8)

SLAVONSKI BROD – Dvorana Brod. Gledatelja: 100. Suci: Goran Cuper i Robert Kožuhar (Garešnica).

RK POŽEGA: Ćosić, Grbeš 1, Vlašić 1, Banović 2 (1), Blagojević 3, Bajt, Kiš 10, Tukonić 4, Obradović, Kosanović, Markanjević 1 (1), I.Franjić, Gotal. Trener Hrvoje Jurković.

RK BROD: Krznarić, Sertić, Mešter 4, Vukoje 2 (1), Janjić, Veselić, Rašić 8 (6), Marić 1, Sarić 3, Bubalo, Simeon 2, Prusina, Petrović 2, Šutalo 2, Vuković 4, Bohm 3. Trener Saša Sertić.

U posljednjem, 18. kolu 2. Hrvatske rukometne lige - Istok rukometaši Požege poraženi su na gostovanju kod RK Brod koji je ovom pobjedom završio na drugom mjestu dok su Požežani osvojili odlično peto mjesto. Protiv Broda požeški rukometaši su dobro otvorili utakmicu i poveli od početka. Nakon 1:3 rezultat je povećan i na 3:6. Nakon toga kvalitetniji domaćin dolazi do brzog preokreta, a Požega punih 14 minuta nije postigla pogodak i dvije minute prije kraja je 10:8. U zadnje dvije minute prvog dijela nakon dva dva isključenja Požege Brod na odmor odlazi sa 12:8. U drugom dijelu Brod od prve minute dominira, smiruje utakmicu i na kraju uvjerljivo pobjeđuje rezultatom 31:22. I u ovom susretu najraspoloženiji je bio Domagoj Kiš koji je postigao čak 10 pogodaka, Jerko Tukonić je dodao 4, a Branislav Blagojević 3. U prvom dijelu Antonio Ćosić obranio je odličnih sedam udaraca. Požega je odlično odigrala drugi dio sezone pod vodstvom novog trenera Hrvoja Jurkovića te su u 9 susreta ostvarili 6 pobjeda i samo 3 poraza i to od tri prvoplasirane ekipe.