Nedjelja, 16 Travanj 2017 08:40

Sa 6 natjecatelja osvojili čak 9 medalja

(6 glasova)

DŽUDAŠI KUTJEVA I ČAGLINA NA PRIJEDORSKOM TURNIRU   -

PRIJEDOR - Na 5. Međunarodnom judo turniru u Prijedoru, BIH, u konkurenciji 400 natjecatelja iz 33 kluba i 6 država,  BIH, Hrvatska, Grčka, Srbija, Makedonija i Albanija, Judo klub „Kutjevo“ sa svojom sekcijom iz Čaglina bio je jedini predstavnik naše države.

Nastupili su sa 6 natjecatelja, po 3 iz Kutjeva i 3 iz Čaglina te osvojili čak 9 medalja. 3 zlata, 1 srebro i 5 brončanih medalja.

Zlato u svojoj kategoriji osvojile su Ivona Bošnjak te Marta Vidmar koja je i u većoj uzrasnoj skupini također osvojila zlato. Srebro je osvojio Petar Marjanović u većoj uzrasnoj skupini, dok su se brončanom medaljom okitili Petra Marjanović, Marija Marjanović, Lorena  Grgić, Vinko Šapina te Ivona Bošnjak u većoj kategoriji.

- Naši džudaši bogatiji su za još jedno iskustvo, stekli su puno novih prijatelja ali i prikupili veliki broj poziva za nova nadolazeća natjecanja. Nakon napornih borbi naši džudaši su se opustili uz naveliko poznate bosanske ćevape – istakao je trener i voditelj Hrvoje Prevolšek.

Judo klub "Kutjevo" sa svojom sekcijom Čaglin, svim vašim čitateljima želi sretan i blagoslovljen Uskrs.IMG 8071