Ponedjeljak, 27 Ožujak 2017 15:02

GD Sokol odličan na početku sezone

(1 Glasaj)

KUP HRVATSKE - REGIJA ISTOK U ŽENSKOJ SPORTSKOJ GIMNASTICI – 1. KOLO -

BELI MANASTIR - U subotu 25. ožujka održano je 1. kolo Kupa Hrvatske regija istok u ženskoj sportskoj gimnastici C i B program u Belom Manastiru. Na natjecanju je nastupilo svih devet klubova naše regije, Vukovar, Osijek, Beli Manastir, Vinkovci, Valpovo, Slav. Brod, Đakovo i Požega.

GD"Sokol" Požega imao je odličan nastup i osvojio niz medalja i ekipnih pehara već na početku sezone natjecanja.

Juniorke B program Madlen Majetić 3. mjesto pojedinačno i Antonia Nigović 4. mjesto.

Seniorka C program Andrea Došlić osvojila je odlično 4. mjesto iako znamo da je više od godinu dana bila odsutna zbog operacije koljena.

Mlađe Juniorke C program nastupile su kao ekipa i osvojile odlično 3. mjesto od sedam ekipa Tea Čavec, Rebeka Salak, Marija Ljubica Nosić, Lea Klinčić, Anja Devčić, Klara Krmpotić i Lara Markanjević. Treba naglasiti da je Tea Čavec u pojedinačnom poretku zauzela odlično 2. mjesto i okitila se srebrom već na početku sezone.

Juniorke C program ekipno također osvojile odlično 3. mjesto: Josipa Majetić, Ana Grgić, Jelena Nigović i Ema Šolić.

Natjecateljice su pratili glavni trener Zlatko Kraker, prof. i mlada trenerica i nekad odlična natjecateljica Anita Čuljak. Trener Kraker najavio je i 1. kolo u muškoj sportskoj gimnastici kojega je domaćin upravo GD Sokol u svojoj dvorani 9. travnja.

Tekst: Vladimir Protić Foto: GD Sokol