A-2 HKL - ISTOK - 11. KOLO -

KK POŽEGA - KK REKORD TIM (Oriovac) 81:94 (22:17, 21:28, 20:20, 18:29)

POŽEGA: Herceg 29, Remenar 15, Čališ 14, Bagarić 12, Pejnović 6, Abramović 4, Milevoj 1, Ereiz, Duvnjak, Jozić, Grgurić, Novak.

REKORD TIM: Živković 24, Čelebija 21, Grgić 15, Bradić 13, Radosavljević 11, Matuško 6, Primorac 2, Škarica 2, Kovačević, Kulaš, Kovačević, Matačić.

Košarkaši Požege poraženi su proteklog vikenda na svom parketu od KK Rekord Tim (Oriovac) u susretu 11. kola A2 Hrvatske košarkaške lige - Istok. Na poluvremenu su Oriovčani imali prednost od 2 poena (43:45), a utakmicu su odlučili u svoju korist u posljednjoj četvrtini koju su dobili rezultatom 18:29. Požežani su trenutno na 8. mjestu na ljestvici sa 15 bodova (omjer: 4 pobjede i 7 poraza).

U sljedećem, 12. kolu, 21. siječnja, ekipa trenera Daria Richa gostuje u Dardi kod KK Vrijednosnice Osijek II. Pred svojim navijačima požeški košarkaši ponovno će igrati za dva tjedna kada u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc gostuje KK Borovo koje je drugo na ljestvici.

Tekst/foto: J. Bešlić