Utorak, 19 Lipanj 2012 13:16

Za Bushido tri medalje

(2 glasova)

MEĐUNARODNI KICKBOXING TURNIR U TEŠNJU – BiH  -

POŽEGA – Članovi požeškog Kickboxing kluba Bushido natjecali su se prošlog vikenda na jakom međunarodnom Kickboxing turniru u Tešnju, BiH, gdje se natjecalo 450 natjecatelja iz 87 klubova koji su dolazili iz 15 država.

P1060485_-_CopyU Tešanj su otišli juniori Tea Scania Đakić, Patricia Mršić i Tomislav Ivčetić, te senior Branimir Farkaš. Po pravilu na svakom natjecanju osvajaju nekoliko medalja a tako je bilo i sada.

Tomislav Ivčetić u Low Kicku do 63,5 kg osvojio je brončanu medalju, iako je iz finalnog meča ispao nepravednom odlukom sudaca. Njegov protivnik koji se plasirao u finale nakon toga je predao borbu jer zbog ozljeda koje je dobio u borni s Tomislavom nije mogao niti nastupiti.

Patricia Mršić u Low Kicku do 56 kg osvojila je srebrnu medalju, jer je pokleknula tek u finalu od predstavnice Srbije.

Tea Scania Đakić u Low kicku do 70 kg osvojila je zlatnu medalju nokautiravši u 30. sekundi svoju protivnicu u finalu, predstavnicu BiH.