Breadcrumbs

Ponedjeljak, 16 Travanj 2012 20:48

Atletičari Sloge i Tehničara pobjednici

Ocijeni sadržaj
(4 glasova)

PRVENSTVO  ŽUPANIJE U ATLETICI ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE  -

Sloga_MOSIJEK – Stadion Gradski vrt - U organizaciji Školskog sportskog saveza Požeško slavonske županije na stadionu Gradski vrt u Osijeku održano je prvenstvo ŠŠD Požeško slavonske županije u atletici za osnovne i srednje škole. Na natjecanju je sudjelovalo 210 učenika, a nastupili su kod srednjih škola mladići iz Tehničke škole, Obrtničke škole i Gimnazije, dok su kod osnovnih škola u kategoriji djevojčica nastupile osnovne škole J. Kempfa (Požega), D. Cesarića (Požega), A. Kanižlića (Požega), V. Korajca (Kaptol) i Fra K. Adžića (Pleternica). U kategoriji dječaka nastupilo je sedam škola J. Kempfa (Požega), D. Cesarića (Požega), A. Kanižlića (Požega), V. Korajca (Kaptol), Fra. K. Adžića (Pleternica), V. Nazora (Trenkovo) i Z. Turkovića (Kutjevo). Najviše uspjeha kod srednjih škola imali su mladići učenici Tehničke škole, a kod osnovnih škola djevojčice i dječaci OŠ J. Kempfa, koji su se plasirali na poluzavršno državno prvenstvo regije Istok koje će se održati u Vinkovcima 19.travnja 2012..godine.

Rezultati osnovne škole djevojčice:

100 m:

1. Nora Mlinarić (Pleternica), 2. Ivana Grgić (Kaptol), 3. Lorena Kašuba (D.Cesarića), 4. Monika Soldo (J. Kempfa), 5. Barbara Mazanik (Kaptol), 6. Lorena Senjak (Pleternica), 7. Doris Dragičević (J. Kempfa), 8. Antonija Vukoja (D. Cesarić), 9. Maja Begić (A. Kanižlića), 10. Antonija Lašak (A. Kanižlića).

300 m:

1. Maja Pavličević (J.Kempfa), 2. Valentina Pavlović (Kaptol), 3. Nikolina Šubara (A. Kanižlića), 4. Marijela Juranović (Kaptol), 5. Dijana Brkić (Pleternica), 6. Ivana Krstanović (D. Cesarića), 7. Martina Pilaš (J. Kempfa), 8. Nikolina Šubara (A. Kanižlića), 9. Ivana Kuba (Pleternica), 10. Barbara Čolić (D. Cesarića).

600 m: 1. Marija Lešković (A. Kanižlića), 2. Blaženka Maričević (A. Kanižlića), 3. Doris Devčić (J. Kempfa), 4. Kristna Glibo (Pleternica), 5. Manuela Puljašević (Kaptol), 6. Ana Bićanić (D. Cesarića), 7. Karmen Bognar (J. Kempfa), 8. Antonija Buti (D. Cesarića).

Skok u vis:

1. Anita Čuljak (A. Kanižlića) 140, 2. Anamarija Hodak (Kaptol) 135, 3. Petra Perić (Kaptol) 130, 4. Anita Blagojević (J. Kempfa) 130, 5. Samanta Krstanović (A. Kanižlića) 130, 6. Dora Barišić (Pleternica) 130, 7. Dora Ivanika (D. Cesarića) 125, 8. Anja Sviben (Pleternica) 125, 9. Relić Lucija (J. Kempfa) i Nikolina Devčić (D.Cesarića ) 115.

Skok u dalj:

1. Tina Pavić (J. Kempfa) 4,36 , 2. Monka Pavić (J.Kempfa) 4,22 , 3. Brigita Derdić (D. Cesarića) 3,95 , 4. Klara Rajnović (A. Kanižlića) 3,86 , 5. Iva Papac (A. Kanižlića) 3,85 , 6. Anamarija Franjić (Pleternica) 3,80 , 7. Korina Valenta (D. Ceasrića) 3,72 , 8. Danijela Baltić (Pleternica) 3,61 , 9. Monika Čop (Kaptol) 3,58 , 10. Martina Ciganović (Kaptol) 3,50 .

Kugla:

1.Mateja Dragičević (J. Kempfa) 9,10 , 2. Petra Miškulin (D. Cesarića) 9,09 , 3. Antonija Bešker (Pleternica) 8,91 , 4. Tamera Galiot (A. Kanižlića) 8,67 , 5. Dora Ana Đurčević (Kaptol) 8,42 , 6. Klara Petošoć (D. Cesarića) 8,16 , 7. Valentina Samardžija (Pleternica) 8,07 , 8. Tomislava Benić (J. Kempfa) 7,96 , 9. Mija Anić (A. Kanižlića) 7,18 , 10. Slavica Kljajić (Kaptol) 6,67 .

Štafeta 4x100:

1. Kaptol, 2. J. Kempfa (Požega), 3. Pleternica, 4. D. Cesarića (Požega), 5. A. Kanižlića (Požega).

Sloga_Ukupni poredak djevojčice:

1. ŠŠD Sloga (J. Kempfa Požega) 82 boda, voditelj Blanka Knez nast.

2. ŠŠD Sokolovac (A. Kanižlić Požega) 72 boda, voditelj Vjekoslav Lojber prof.

3. ŠŠD Šijak (Kaptol) 69 bodova, voditelj Zdravko Vranković prof.

4. ŠŠD Slavonac (Pleternica) 61bod, voditelj Hrvoje Galić prof.

5. ŠŠD Sokol (D.Cesarića Požega) 59 bodova voditelj Goran Njavro prof.

 

Rezultati dječaci:

100 m:

1. Goran I. Marković (Kutjevo), 2. Dario Starčević (Pleternica), 3. Mislav Garić (J.Kempfa Požega), 4. Marin Valenta (J.Kempfa Požega), 5. Luka Maričević (A. Kanižlića Požega), 6. Ivan Mikulić (Trenkovo), 7. Mihael Kovačević (Kaptol), 8. Marko Šubara (Trenkovo), 9. Ivan Bartošak (D. Cesarića Požega), 10. Luka Grbeš (Pleternica), 11. Petar Petrović (D. Cesarića Požega), 12.-13. Goran V. Marković (Kutjevo), Robert Kovačević (Kaptol).

300 m:

1. Matej Gomerčić (Kutjevo), 2. Marko Marić (J. Kempfa Požega), 3. Dominik Šporčić (D. Cesarića Požega), 4. Mislav Brnčić (A. Kanižlića Požega), 5. Marko Delač (J. Kempfa Požega), 6. Leo Mikić (Kaptol), 7. Ivan Ćurčić (Pleternica), 8. Leon Šprenger (Kutjevo), 9. Renato Nović (D. Cesarića Požega), 10. Antun Obućina (Pleternica), 11. Nikola Franeković (A. Kanižlića Požega), 12. Denis Pavković (Trenkovo), 13. Dominik Mioković (Kaptol).

1000 m:

1. Luka Terzić (Pleternica), 2. Mihael Jugović (D. Cesarića Požega), 3. Tomislav Berač (J. Kempfa Požega), 4. Denis Martinović (Kutjevo), 5. Branimir Dragić (A. Kanižlića Požega), 6. Antonio Matić (Kaptol), 7. Andrej Egner (Kutjevo), 8. Marko Žuljević (J. Kempfa Požega), 9. Luka Zelenika (D. Cesarića Požega), 10. Josip Kulundžić (Kaptol), 11. Maio Hruškar (Pleternica), 12. Toni Stojčević (A. Kanižlića Požega).

Skok u vis:

1.Dubravko Lukačević (J. Kempfa Požega) 155, 2. Ivan Jakovljević (Pleternica) 155, 3. Jurica Vukašinović (D. Cesarića Požega) 150, 4. Marko Rstić (J. Kempfa Požega) 150, 5. Nikola Perković (Pleternica) 145, 6. Antonio Prepolec ( A. Kanižlića Požega) 145, 7. Ivan Barić (Kutjevo) 145, 8.-9.-10. Sebastijan Šipura (Kaptol), Josip Drežnjak (D. Cesarića Požega) ), Marković Antonio (Kutjevo) 140, 11. – 12. Matej Lovrić (Kaptol) i Nikola Blažević (Trenkovo) 135, 13. Marko Matijević (A. Kanižlića Požega) 135, 14. Josip Cvitić (Trenkovo)125.

Skok u dalj:

1. Alen Božić (J.Kempfa Požega) 5,58 , 2. Ivan Hruška (Kaptol) 5,23 , 3. Josip Vida (Kutjevo) 5,16 , 4. Ivan Maslač (D. Cesarića Požega) 5,06 , 5. Milan Baričević (J. Kempfa Požega) 4,98 , 6. Josip Troha (A. Kanižlića Požega) 4,91 , 7. Luka Malčić (D. cesarića Požega) 4,89 , 8. Josip Kanžaj (Kaptol) 4,85 , 9. Dino Berić (A. Kanižlića Požega) 4,51 , 10. Luka Gjajić (Kutjevo) 4,40 , 11. Josip Bertolan (Trenkovo), 4,38 , 12. Josip Marović (Pleternica) 4,37 , 13. Tomislav Protić (Pleternica) 4,32 , 14. Zvonimir Bogović (Trenkovo) 4,25.

Kugla:

1. Danijel Šakić (Trenkovo) 11,50 , 2. Mario Josipović (Kutjevo) 10,96 , 3. Enio Stipanović (A. Kanižlića Požega) 10,85 , 4. Filip Kezić (D. Cesarića Požega) 10,31 , 5. Luka Jozić (D. Cesarića Požega) 10,24 , 6. Jure Biondić (Trenkovo) 10,18 , 7. Roberto Marčinović (Pleternica) 10,06 , 8. Bojan Basarić (Pleternica) 9,99 , 9. Fidan Totaj (J. Kempfa Požega) 9,98 , 10. Dino Šubara (J. Kempfa Požega) 9,85 , 11. Josip Zeba (Kaptol) 9,54 , 12. Josip Marić (Kutjevo) 9,19 , 13. Marko Kljajić (Kaptol) 8,95 , 14. Ante Krtalić (A. Kanižlića Požega) 7,28.

Štafeta 4x100:

1. ŠŠD Sloga (J.Kempfa Požega), 2. ŠŠD Vihor (Z.Turkovića Kutjevo), 3. ŠŠD Šijak (V. Korajca Kaptol), 4. ŠŠD Trenk (V. Nazora Trenkovo), 5. ŠŠD Sokol (D. Cesarića Požega), 6. ŠŠD Slavonac (F.K.Adžića Pleternica), 7. ŠŠD Sokolovac (A. Kanižlića Požega).

Ukupni poredak dječaci:

  1. ŠŠD Sloga J.Kempfa Požega 132 boda, voditelj Dario Pisker prof.
  2. ŠŠD Vihor Z.Turkovića Kutjevo 111 bodova voditelj Zvonko Šimunović prof.
  3. ŠŠD Sokol D.Cesarića Požega 109 bodova voditelj Goran Njavro prof.
  4. ŠŠD Slavonac F.K. Adžića Pleternica 94 boda, voditelj Hrvoje Galić prof.
  5. – 6. ŠŠD Sokolovac A.Kanižlića Požega 78 bodova, voditelj Vjekoslav Lojber i ŠŠD Šijak V.Korajca Kaptol 78 bodova, voditelj Zdravko Vranković prof.
  6. ŠŠD Trenk V. Nazora Trenkovo 56 bodova, voditelj Đorđe Pirović prof.

 

Rezultati srednje škole mladići:

100 m:

1. Mato Marčinković (Tehničar) 2. Matej Zeba (Tehničar), 3. Ivan Šajnović (Gimnazija), 4. Tin Cerovac (Obrtnik), 5. Kristijan Jukić (Obrtnik), 6. Matej Keč (Gimnazija).

400 m:

1. Božidar Banović (Tehničar), 2. Matej Krtalić (Obrtnik), 3. Marko Petrović (Gimnazija), 4. Luka Galić (Tehničar), 5. Luka Abramović (Gimnazija).

1000 m: 1. Milan Jakovljević (Tehničar), 2. Ivan Abramovć (Obrtnik), Josip Zvekić (Gimnazja), 4. Krešimir Banović (Tehničar), 5. Filip Uremović (Gimnazija), 6. Kristijan Kovačević (Obrtnik).

Skok u vis:

1. Ivan Antnović (Obrtnik) 180 , 2. Ivan Lisac (Gimnazija) 175 , 3. Leon Abramović (Gimnazija) 170 , 4. Fabijan Banožić (Tehničar) 160 , 5. David Čuljak (Tehničr) 160 , 6. Filip Vuković (Obrtnik ) 150 .

Skok u dalj:

1. Josip Obradović (Tehničar) 5,80 , 2. Kristijan Puharić (Tehničar) 5,61 , 3. Antonio Vukušić (Obrtnik) 5,43 , 4. Matej Novak (Gimnazija) 5,27 , 5. Marko Bilogrević (Obrtnik) 5,15 ,6. Marko Ravnjak (Gimnazija) 5,15 .

Kugla:

1. Tomislav Trdy (Gimnazija) 12,59 2. Krešimir Ognjenčić (Gimnazija) 12,32 , 3. Matej Vučina (Tehničar) 11,67 , 4. Bruno Knežević (Tehničar) 11,55 , 5. Marko Krstanović (Obrtnik) 11,25 ,  6. Marko Marić (Obrtnik) 11,00.

Štafeta 4x100 :

1. Tehničar , 2. Obrtnik , 3. Gimnazija.

Ukupni poredak:

1.ŠŠD Tehničar (Tehnička škola) 55 bodova, voditelj Milan Trgovčić prof.

2. ŠŠD Gimnazija (Gimnazija) 42 boda, voditelj Željko Barić-Pilić prof.

3. ŠŠD Tehničar (Tehnička škola) 34 boda, voditelj Josip Dumančić prof.

 

Josip Neferović