Nedjelja, 21 Srpanj 2013 14:32

Fudbalerke osvojile drugo mjesto na Sportskim igrama

(7 glasova)

Naši predstavnici donijeli su novu medalju sa državne završnice Sportskih igara mladih u Splitu. Požeška ekipa Fudbalerke osvojila je drugo mjesto u malom nogometu u kategoriji 1995. godišta. Naše djevojke su u četvrtfinalu dobile Čakovec 3:0, u polufinalu su bile bolje od Varaždina 3:1 nakon što su gubile 0:1 a u finalu su poražene od domaće splitske ekipe također rezultatom 3:1. Za našu ekipu su igrale Nikolina Poljaković, Valentina Vukić, Valentina Muratović, Nikolina Romić, Maja Hlebec, Sanja Wolf, Lara Josipović i Josipa Samardžija a vodila ih je Emi Majin. U smjeni s malonogometašicama bio je i mladi pleternički tenisač Matej Blašković koji je svoj nastup završio korak prije borbe za medalje izgubivši četvrtfinale turnira u kategoriji 1995. godišta. Požeško – slavonska županija je do sada osvojila tri medalje, a u sljedećoj smjeni u Split putuju nogometaši NK Papuk Velika. (Jurica Bešlić)