Na proslavi gostovao zagrebački Dinamo

(5 glasova)

NK SULKOVCI OBILJEŽILI 60 GODINA POSTOJANJA KLUBA  -

IMG 1023SULKOVCI – Prošlog tjedna Nogometni klub Sulkovci obilježio je svoju 60-tu godišnjicu postojanja i aktivnog igranja nogometa u Sulkovcima od 1953. godine. Bila je to prigoda da se okupe svi živući najstariji članovi i osnivači, te generacije nogometaša koje su igrale u ovom za jedan mali sportski klub dugi period. Oni su pisali povijest i razvijali klub kroz godine, uz uspone i padove, kao i kod mnogih sportskih klubova, a danas NK Sulkovci igra u 1. Županijskoj nogometnoj ligi Požeško-slavonskoj. Osnivačima i starijim članovima uručene su prigodne zahvalnice.

NK SULKOVCIProslavu su uveličali i nogometaši zagrebačkog Dinama koji su doputovali u Sulkovce i odigrali prijateljsku utakmicu. Utakmica je nakon vodstva Dinama od 9 minute u prvom poluvremenu, završila pobjedom Dinama 2:1. Nakon utakmice za sve goste upriličena je svečana večera i druženje za nekoliko generacija nogometaša.